Tarikh Semakan Keputusan Peperiksaan SPMU Tahun 2017

SENARAI CALON BERTANDING PARLIMEN PRU13 (NOMINATED CANDIDATES FOR PARLIAMENT SEATS 13th GENERAL ELECTION)

Posted on: April 29th, 2013 by viewnow

SENARAI CALON BERTANDING PARLIMEN PRU13

KEPUTUSAN SEGERA PRU13

 

1.  PERLIS

P. 001 – PADANG BESAR
1. ZAHIDI BIN ZAINUL ABIDIN BN
2. AZAMHARI BIN MOHAMOOD PAS

P. 002 – KANGAR

1. BAHARUDDIN BIN AHMAD PAS
2. SHAHARUDDIN BIN ISMAIL BN

P. 003 – ARAU

1. SHAHIDAN BIN KASSIM BN
2. HARON BIN DIN PAS
3. ZAINUDIN BIN YOM BEBAS

 

2.  KEDAH


P. 004 – LANGKAWI

1. NAWAWI BIN AHMAD BN
2. AHMAD BIN ABDULLAH PKR
3. MARINA BINTI HUSSEIN BEBAS

P. 005 – JERLUN

1. ISMAIL BIN SALLEH PAS
2. OTHMAN BIN AZIZ BN

P. 006 – KUBANG PASU

1. MOHD JAMAL BIN NASIR PAS
2. MOHD JOHARI BIN BAHARUM BN

P. 007 – PADANG TERAP

1. MOHD NASIR BIN ZAKARIA PAS
2. MUHAMAD BAZLI BIN ABDULLAH BEBAS
3. MAHDZIR BIN KHALID BN

P. 008 – POKOK SENA

1. DATO’ MAHFUZ BIN OMAR PAS
2. SHAHLAN BIN ISMAIL BN

P. 009 – ALOR STAR

1. CHOR CHEE HEUNG BN
2. GOOI HSIAO – LEUNG PKR
3. ABDUL FISOL BIN MOHD ISA BERJASA
4. JAWAHAR RAJA BIN ABDUL WAHID BERSAMA

P. 010 – KUALA KEDAH

1. AZMAN BIN ISMAIL PKR
2. ZAKI ZAMANI BIN ABD RASHID BN

P. 011 – PENDANG

1. OTHMAN BIN ABDUL BN
2. MOHAMAD BIN SABU PAS

P. 012 – JERAI

1. JAMIL KHIR BIN BAHAROM BN
2. MOHD FIRDAUS BIN JAAFAR PAS

P. 013 – SIK

1. MANSOR BIN ABD RAHMAN BN
2. CHE UDA BIN CHE NIK PAS

P. 014 – MERBOK

1. ISMAIL BIN DAUT BN
2. NOR AZRINA BINTI SURIP PKR

P. 015 – SUNGAI PETANI

1. SYAMSYUL ANUAR BIN CHE MEY @ ISMAIL BN
2. ONG WEI SIN BEBAS
3. SUHAIMI BIN HASHIM KITA
4. JOHARI BIN ABDUL PKR

P. 016 – BALING

1. NAJMI BIN HJ AHMAD PAS
2. ABDUL AZEEZ BIN ABDUL RAHIM BN

P. 017 – PADANG SERAI

1. HAMIDI BIN ABU HASSAN BERJASA
2. OTHMAN BIN WAWI BEBAS
3. GOBALAKRISHNAN A/L NAGAPAN BEBAS
4. N SURENDRAN A/L K NAGARAJAN PKR
5. HENG SEAI KIE BN

P. 018 – KULIM-BANDAR BAHARU

1. SAIFUDDIN NASUTION BIN ISMAIL PKR
2. ABD. AZIZ BIN SHEIKH FADZIR BN

 

3.  KELANTAN

P. 019 – TUMPAT
1. KAMARUDIN BIN JAFFAR PAS
2. MANSOR BIN SALLEH BN

P. 020 – PENGKALAN CHEPA

1. IZANI BIN HUSIN PAS
2. DALI BIN HUSIN BN

P. 021 – KOTA BHARU

1. MOHAMAD FATMI BIN CHE SALLEH BN
2. TAKIYUDDIN BIN HASSAN PAS
3. MOHD ZAKIMAN BIN ABU BAKAR BEBAS

P. 022 – PASIR MAS

1. IBRAHIM BIN ALI BEBAS
2. NIK MOHAMAD ABDUH BIN NIK ABDUL AZIZ PAS

P. 023 – RANTAU PANJANG

1. GHAZALI BIN ISMAIL BN
2. SITI ZAILAH BINTI MOHD YUSOFF PAS

P. 024 – KUBANG KERIAN

1. AHMAD BAIHAKI BIN ATIQULLAH PAS
2. ANUAR BIN SAFIAN BN

P. 025 – BACHOK

1. AHMAD MARZUK BIN SHAARY PAS
2. AWANG ADEK BIN HUSSIN BN

P. 026 – KETEREH

1. ANNUAR BIN MUSA BN
2. AB AZIZ BIN AB KADIR PKR

P. 027 – TANAH MERAH

1. NIK MAHMOOD BIN NIK HASSAN PKR
2. AHMAD FIZAL BIN CHE HARUN BEBAS
3. IKMAL HISHAM BIN ABDUL AZIZ BN

P. 028 – PASIR PUTEH

1. TUAN MUSTAFFA BIN TUAN MAT BN
2. NIK MAZIAN BIN NIK MOHAMAD PAS

P. 029 – MACHANG

1. AHMAD JAZLAN BIN YAAKUB BN
2. WAN ZAWAWI BIN WAN ISMAIL PKR

P. 030 – JELI

1. MUSTAPA BIN MOHAMED BN
2. MOHD APANDI BIN MOHAMAD PAS

P. 031 – KUALA KRAI

1. TUAN AZIZ BIN TUAN HAMAT @ TUAN MAT BN
2. MOHD HATTA BIN MD RAMLI PAS

P. 032 – GUA MUSANG

1. TENGKU RAZALEIGH BIN TENGKU MOHD HAMZAH BN
2. WAN ABD RAHIM BIN WAN ABDULLAH PAS

.

4.  TERENGGANU

P. 033 – BESUT
1. IDRIS BIN JUSOH BN
2. RIDUAN BIN MOHAMAD NOR PAS

P. 034 – SETIU

1. CHE MOHAMAD ZULKIFLY BIN JUSOH BN
2. OMAR BIN SIDEK PAS

P. 035 – KUALA NERUS

1. MOHD NASIR B. IBRAHIM @ IBRAHIM FIKRI BN
2. MOHD KHAIRUDDIN BIN AMAN RAZALI PAS

P. 036 – KUALA TERENGGANU

1. MOHD ZUBIR BIN EMBONG BN
2. RAJA KAMARUL BAHRIN SHAH PAS
3. MAIMUN BINTI YUSUF BEBAS

P. 037 – MARANG

1. YAHYA BIN KHATIB MOHAMAD BN
2. ABDUL HADI BIN AWANG PAS

P. 038 – HULU TERENGGANU

1. KAMARUZAMAN BIN ABDULLAH PAS
2. JAILANI BIN JOHARI BN

P. 039 – DUNGUN

1. ROSLI BIN MAT HASSAN BN
2. WAN HASSAN BIN MOHD RAMLI PAS
3. MAZLAN BIN HARUN BEBAS

P. 040 – KEMAMAN

1. AHD SHABERY BIN CHEEK BN
2. KAMARUDIN BIN CHIK PKR

 

5.  PULAU PINANG

P. 041 – KEPALA BATAS
1. REEZAL MERICAN BIN NAINA MERICAN BN
2. AFNAN HAMIMI BIN TAIB AZAMUDDEN PAS

P. 042 – TASEK GELUGOR

1. MOHD SHARIFF BIN OMAR BEBAS
2. SHABUDIN BIN YAHAYA BN
3. ABDUL RAHMAN BIN B MAIDIN PAS

P. 043 – BAGAN

1. LIM KIM CHU PCM
2. CHUA TEIK SIANG BN
3. LIM GUAN ENG DAP

P. 044 – PERMATANG PAUH

1. MAZLAN BIN ISMAIL BN
2. ANWAR BIN IBRAHIM PKR
3. ABDULLAH ZAWAWI BIN SAMSUDIN BEBAS

P. 045 – BUKIT MERTAJAM

1. GUI GUAT LYE BN
2. SIM CHEE KEONG DAP

P. 046 – BATU KAWAN

1. GOBALAKRISHNAN A/L NARAYANASAMY BN
2. KASTHURIRAANI A/P PATTO DAP
3. HUAN CHENG GUAN PCM
4. MOHAN A/L APPAROO BEBAS

P. 047 – NIBONG TEBAL

1. ZAINAL ABIDIN BIN OSMAN BN
2. TENG KOK PHENG BEBAS
3. MANSOR BIN OTHMAN PKR

P. 048 – BUKIT BENDERA

1. ZAIRIL KHIR JOHARI DAP
2. TEH LEONG MENG BN

P. 049 – TANJONG

1. NG WEI AIK DAP
2. NG SONG KHENG BN

P. 050 – JELUTONG

1. OOI CHUAN AUN DAP
2. NG FOOK ON BN

P. 051 – BUKIT GELUGOR

1. TEH BENG YEAM BN
2. KARPAL SINGH A/L RAM SINGH DAP

P. 052 – BAYAN BARU

1. SIM TZE TZIN PKR
2. TANG HEAP SENG BN

P. 053 – BALIK PULAU

1. HILMI BIN YAHAYA BN
2. MUHAMMAD BAKHTIAR BIN WAN CHIK PKR

 

6.  PERAK


P. 054 – GERIK

1. NORHAYATI BINTI KASIM PAS
2. HASBULLAH BIN OSMAN BN

P. 055 – LENGGONG

1. RAZMAN BIN ZAKARIA PAS
2. SHAMSUL ANUAR BIN NASARAH BN

P. 056 – LARUT

1. HAMZAH BIN ZAINUDIN BN
2. MOHD FAUZI BIN SA’ARI PAS
3. RAVEENDRAN A/L M.VALLIKANA BEBAS

P. 057 – PARIT BUNTAR

1. MUA’AMAR GHADAFI JAMAL BIN JAMALUDIN BN
2. MUJAHID BIN YUSOF PAS

P. 058 – BAGAN SERAI

1. MOHD NOR BIN HJ. R. M. MONUTTY PKR
2. ABDUL LATIF BIN MASUD BEBAS
3. NOOR AZMI BIN GHAZALI BN

P. 059 – BUKIT GANTANG

1. ISMAIL BIN SAFFIAN BN
2. IDRIS BIN AHMAD PAS

P. 060 – TAIPING

1. TAN LIAN HOE BN
2. NGA KOR MING DAP

P. 061 – PADANG RENGAS

1. MEOR AHMAD ISHARRA BIN ISHAK PKR
2. MOHAMED NAZRI BIN ABDUL AZIZ BN

P. 062 – SUNGAI SIPUT

1. NAGALINGAM A/L SINGARAVELLOO BEBAS
2. MICHAEL JEYAKUMAR DEVARAJ PKR
3. DEVAMANY A/L S KRISHNASAMY BN

P. 063 – TAMBUN

1. AHMAD HUSNI BIN MOHAMAD HANADZLAH BN
2. SITI AISHAH BINTI SHAIK ISMAIL PKR

P. 064 – IPOH TIMOR

1. KATHLEEN WONG MEI YIN BN
2. SU KEONG SIONG DAP

P. 065 – IPOH BARAT

1. KALWANT SINGH A/L SUJAN SINGH BEBAS
2. M. KULASEGARAN A/L V. MURUGESON DAP
3. CHENG WEI YEE BN

P. 066 – BATU GAJAH

1. SIVAKUMAR A/L VARATHARAJU NAIDU DAP
2. LOO THIN TUCK BN

P. 067 – KUALA KANGSAR

1. KAMILIA BINTI IBRAHIM BEBAS
2. WAN MOHAMMAD KHAIR-IL ANUAR BIN WAN AHMAD BN
3. KHALIL IDHAM LIM BIN ABDULLAH PAS

P. 068 – BERUAS

1. CHANG KO YOUN BN
2. NGEH KOO HAM DAP

P. 069 – PARIT

1. MOHD ZAIM BIN ABU HASAN BN
2. MUHAMMAD ISMI BIN MAT TAIB PAS

P. 070 – KAMPAR

1. LEE CHEE LEONG BN
2. KO CHUNG SEN DAP

P. 071 – GOPENG

1. TAN CHIN MENG BN
2. LEE BOON CHYE PKR

P. 072 – TAPAH

1. RIDZUAN BIN BANI BEBAS
2. SARAVANAN A/L MURUGAN BN
3. VASANTHA KUMAR A/L KRISHNAN PKR
4. SHAHARUZZAMAN BIN BISTAMAM BERJASA

P. 073 – PASIR SALAK

1. TAJUDDIN BIN ABDUL RAHMAN BN
2. MUSTAFFA KAMIL BIN AYUB PKR

P. 074 – LUMUT

1. MOHAMAD IMRAN BIN ABD HAMID PKR
2. KONG CHO HA BN

P. 075 – BAGAN DATOK

1. MADHI BIN HASAN PKR
2. AHMAD ZAHID BIN HAMIDI BN

P. 076 – TELOK INTAN

1. SEAH LEONG PENG DAP
2. MAH SIEW KEONG BN
3. MORALINGAM A/L KANNAN BEBAS

P. 077 – TANJONG MALIM

1. DATO’ SERI ONG KA CHUAN BN
2. TAN YEE KEW PKR

.

7.  PAHANG

P. 078 – CAMERON HIGHLANDS
1. MOHD SHOKRI BIN MAHMOOD BERJASA
2. MANOGARAN A/L MARIMUTHU DAP
3. KISHO KUMAR A/L KATHIRVELOO BEBAS
4. ALAGU A/L THANGARAJOO BEBAS
5. PALANIVEL A/L K. GOVINDASAMY BN

P. 079 – LIPIS

1. AISHATON BINTI ABU BAKAR BEBAS
2. ABDUL RAHMAN BIN MOHAMAD BN
3. MOHD MAHYUDDIN BIN GHAZAL @ RAZALI PAS

P. 080 – RAUB

1. MOHD ARIFF SABRI BIN ABDUL AZIZ DAP
2. HOH KHAI MUN BN

P. 081 – JERANTUT

1. DR. HAMZAH BIN JAAFFAR PAS
2. AHMAD NAZLAN BIN IDRIS BN

P. 082 – INDERA MAHKOTA

1. ADNAN BIN WAN MAMAT BN
2. PONUSAMY A/L GOVINDASAMY BEBAS
3. FAUZI BIN ABDUL RAHMAN PKR

P. 083 – KUANTAN

1. MOHAMED SUFFIAN BIN AWANG BN
2. FUZIAH BINTI SALLEH PKR

P. 084 – PAYA BESAR

1. ZAHARI BIN MAMAT BEBAS
2. ABDUL MANAN BIN ISMAIL BN
3. MURNIE HIDAYAH BINTI ANUAR PKR

P. 085 – PEKAN

1. MOHD NAJIB BIN HJ ABD RAZAK BN
2. MOHD. FARIZ B. ABD. TALIB @ MUSA PKR

P. 086 – MARAN

1. MUJIBUR RAHMAN BIN ISHAK PAS
2. ISMAIL BIN ABD. MUTTALIB BN

P. 087 – KUALA KRAU

1. ISMAIL BIN MOHAMED SAID BN
2. SHAHRIL AZMAN BIN ABD HALIM PAS

P. 088 – TEMERLOH

1. SAIFUDDIN BIN ABDULLAH BN
2. NASRUDIN BIN HASSAN PAS

P. 089 – BENTONG

1. WONG TACK DAP
2. LIOW TIONG LAI BN

P. 090 – BERA

1. ZAKARIA BIN ABDUL HAMID PKR
2. MOHD WALI BIN ALANG AHAMAD BEBAS
3. ISMAIL SABRI BIN YAAKOB BN

P. 091 – ROMPIN

1. JAMALUDIN BIN JARJIS BN
2. NURIDAH BINTI MOHD SALLEH PAS

 

8.  SELANGOR

P. 092 – SABAK BERNAM
1. ABDUL AZIZ BIN BARI PKR
2. MOHD FASIAH BIN MOHD FAKEH BN

P. 093 – SUNGAI BESAR

1. MOHAMED SALLEH BIN M HUSIN PAS
2. NORIAH BINTI KASNON BN

P. 094 – HULU SELANGOR

1. SANTHARA KUMAR A/L RAMANAIDU BEBAS
2. RADZALI BIN MOKHTAR BEBAS
3. KHALID BIN JAAFAR PKR
4. P.KAMALANATHAN A/L P.PANCHANATHAN BN

P. 095 – TANJONG KARANG

1. MASRUN BIN TAMSI BEBAS
2. NOH BIN OMAR BN
3. MOHAMAD RASHDI BIN DERAMAN PAS

P. 096 – KUALA SELANGOR

1. DZULKEFLY BIN AHMAD PAS
2. IRMOHIZAM BIN IBRAHIM BN

P. 097 – SELAYANG

1. WILLIAM LEONG JEE KEEN PKR
2. LIM SIANG CHAI BN
3. HAJI MOHD HAZIZI BIN AB. RAHMAN BERJASA

P. 098 – GOMBAK

1. MOHAMED AZMIN BIN ALI PKR
2. SAID NAZAR BIN ABU BAKER BEBAS
3. RAMAN BIN ISMAIL BN

P. 099 – AMPANG

1. ZURAIDA BINTI KAMARUDDIN PKR
2. ROZAIDAH BINTI TALIB BN

P. 100 – PANDAN

1. MOHD RAFIZI BIN RAMLI PKR
2. TAN YEW LENG BEBAS
3. LIM CHIN YEE BN

P. 101 – HULU LANGAT

1. ADZHALIZA BINTI MOHD NOR BN
2. CHE ROSLI BIN CHE MAT PAS

P. 102 – SERDANG

1. YAP PIAN HON BN
2. ONG KIAN MING DAP

P. 103 – PUCHONG

1. GOBIND SINGH DEO DAP
2. A. KOHILAN PILLAY A/L G. APPU BN

P. 104 – KELANA JAYA

1. LOH SENG KOK BN
2. TOH SIN WAH BEBAS
3. WONG CHEN PKR

P. 105 – PETALING JAYA SELATAN

1. IBRAHIM BIN KHATIB BEBAS
2. HEE LOY SIAN PKR
3. SHEAH KOK FAH BN

P. 106 – PETALING JAYA UTARA

1. CHEW HOONG LING BN
2. PUA KIAM WEE DAP

P. 107 – SUBANG

1. NAZARUDDIN BIN MOHAMED FERDOOS BEBAS
2. EDROS BIN ABDULLAH BEBAS
3. MOHAMAD BIN ISMAIL BERJASA
4. PAKAS RAO A/L APPLANAIDOO BN
5. SIVARASA A/L K. RASIAH PKR

P. 108 – SHAH ALAM

1. ZULKIFLI BIN NOORDIN BN
2. KHALID BIN ABD SAMAD PAS

P. 109 – KAPAR

1. SAKTHIVEL A/L ALAGAPPAN BN
2. NORHAMZAH BIN SURATMAN BEBAS
3. PALAYA A/L RENGAIAH BEBAS
4. MOHD PATHAN BIN HUSSIN BERJASA
5. G MANIVANNAN A/L GOWINDASAMY PKR
6. MOHD NAZRI BIN ABDUL AZIZ BEBAS

P. 110 – KLANG

1. TEH KIM POO BN
2. CHARLES ANTHONY A/L R. SANTIAGO DAP

P. 111 – KOTA RAJA

1. UTHAYAKUMAR BEBAS
2. MURUGESAN A/L SINNANDAVAR BN
3. AZMAN BIN IDRUS BEBAS
4. SITI MARIAH BINTI MAHMUD PAS

P. 112 – KUALA LANGAT

1. SHARUDDIN BIN OMAR BN
2. KOTTAPPAN A/L SUPPAIAH BEBAS
3. ABDULLAH SANI BIN ABDUL HAMID PKR

P. 113 – SEPANG

1. HANAPIAH BIN MOHAMAD BEBAS
2. SUHAIMI BIN MOHD GHAZALI BEBAS
3. MOHD ZIN BIN MOHAMED BN
4. MOHAMED HANIPA BIN MAIDIN PAS

 

9.  WP KUALA LUMPUR

P. 114 – KEPONG
1. YEE POH PING BEBAS
2. TAN SENG GIAW @ TAN CHUN TIN DAP
3. CHANDRAKUMANAN A/L ARUMUGAM BN

P. 115 – BATU

1. CHUA TIAN CHANG PKR
2. ATAN BIN JASIN BEBAS
3. HASHIM BIN ABDUL KARIM BERJASA
4. DOMINIC LAU HOE CHAI BN
5. NAZARIAH BINTI ABBAS BEBAS

P. 116 – WANGSA MAJU

1. MOHD SHAFEI BIN ABDULLAH BN
2. TAN KEE KWONG PKR

P. 117 – SEGAMBUT

1. LIM LIP ENG DAP
2. JAYANTHI DEVI A/P BALAGURU BN

P. 118 – SETIAWANGSA

1. AHMAD FAUZI BIN ZAHARI BN
2. IBRAHIM BIN YAACOB PKR

P. 119 – TITIWANGSA

1. JOHARI BIN ABDUL GHANI BN
2. AHMAD ZAMRI BIN ASA’AD KHUZAMI PAS

P. 120 – BUKIT BINTANG

1. GAN JOON ZIN BN
2. FONG KUI LUN DAP

P. 121 – LEMBAH PANTAI

1. NURUL IZZAH BINTI ANWAR PKR
2. RUSLI BIN BABA BEBAS
3. RAJA NONG CHIK BIN RAJA ZAINAL ABIDIN BN

P. 122 – SEPUTEH

1. TERESA KOK SUH SIM DAP
2. WONG SIAW TING BN

P. 123 – CHERAS

1. TEOH CHEE HOOI BN
2. TAN KOK WAI DAP

P. 124 – BANDAR TUN RAZAK

1. MOHAMAD SUKERI BIN ABDUL SAMAT BEBAS
2. MOKHTAR BIN SALAHUDIN BEBAS
3. TAN KOK ENG BN
4. ABD KHALID BIN IBRAHIM PKR

 

10.  WP PUTRAJAYA

P. 125 – PUTRAJAYA
1. TENGKU ADNAN BIN TENGKU MANSOR BN
2. HUSAM BIN MUSA PAS

 

11.  NEGERI SEMBILAN

P. 126 – JELEBU
1. ZAINUDIN BIN ISMAIL BN
2. RAJ MUNNI BINTI SABU PAS

P. 127 – JEMPOL

1. WAN AISHAH BINTI WAN ARIFFIN PAS
2. MOHD ISA BIN ABDUL SAMAD BN

P. 128 – SEREMBAN

1. ABDUL HALIM BIN ABDULLAH BERJASA
2. JOHN A/L FERNANDEZ BEBAS
3. BUJANG BIN ABU BEBAS
4. LOKE SIEW FOOK DAP
5. YEOW CHAI THIAM BN

P. 129 – KUALA PILAH

1. HASAN BIN MALEK BN
2. MOHD NAZREE BIN MOHD YUNUS PKR

P. 130 – RASAH

1. TEO ENG KIAN BN
2. TEO KOK SEONG DAP

P. 131 – REMBAU

1. ABDUL AZIZ BIN HASSAN BEBAS
2. KHAIRY JAMALUDDIN ABU BAKAR BN
3. RADZALI BIN A. GHANI PKR

P. 132 – TELOK KEMANG

1. KAMARUDIN KUMARAVEL BIN ABDULLAH BEBAS
2. KAMARUL BAHARIN BIN ABBAS PKR
3. MOGAN A/L VELAYATHAM BN

P. 133 – TAMPIN

1. ABDUL RAZAKEK BIN ABDUL RAHIM PAS
2. SHAZIMAN BIN ABU MANSOR BN

 

12.  MELAKA

P. 134 – MASJID TANAH
1. MAS ERMIEYATI BINTI SAMSUDIN BN
2. MOHD NASAIE BIN ISMAIL PAS

P. 135 – ALOR GAJAH

1. DAMIAN YEO SHEN LI DAP
2. KOH NAI KWONG BN

P. 136 – TANGGA BATU

1. ABU BAKAR BIN MOHAMAD DIAH BN
2. RAHIM BIN ALI PKR

P. 137 – BUKIT KATIL

1. SHAMSUL ISKANDAR @ YUSRE BIN MOHD AKIN PKR
2. HAJI MOHD ALI BIN HAJI MOHD RUSTAM BN

P. 138 – KOTA MELAKA

1. YEE KOK WAH BN
2. SIM TONG HIM DAP

P. 139 – JASIN

1. RAHMAT BIN YUSOF PKR
2. AHMAD BIN HAMZAH BN

 

13.  JOHOR

P. 140 – SEGAMAT
1. SUBRAMANIAM A/L K.V SATHASIVAM BN
2. DATO CHUA JUI MENG PKR

P. 141 – SEKIJANG

1. JULAILEY BIN JEMADI PKR
2. ANUAR BIN ABD. MANAP BN

P. 142 – LABIS

1. RAMAKRISHNAN A/L SUPPIAH DAP
2. CHUA TEE YONG BN

P. 143 – PAGOH

1. MAHIADDIN BIN MD YASIN BN
2. MOHAMAD ROZALI BIN JAMIL PAS

P. 144 – LEDANG

1. HAMIM BIN SAMURI BN
2. HASSAN BIN ABDUL KARIM PKR

P. 145 – BAKRI

1. LEE CHING YONG BN
2. ER TECK HWA DAP

P. 146 – MUAR

1. NOR HIZWAN BIN AHMAD PKR
2. RAZALI BIN IBRAHIM BN

P. 147 – PARIT SULONG

1. KHAIRUDDIN BIN A RAHIM PAS
2. NORAINI BINTI AHMAD BN

P. 148 – AYER HITAM

1. HU PANG CHAW PAS
2. WEE KA SIONG BN

P. 149 – SRI GADING

1. MOHD KHUZZAN BIN ABU BAKAR PKR
2. AB AZIZ BIN KAPRAWI BN

P. 150 – BATU PAHAT

1. MOHD IDRIS BIN JUSI PKR
2. MOHD PUAD BIN ZARKASHI BN

P. 151 – SIMPANG RENGGAM

1. SUHAIZAN BIN KAIAT PAS
2. LIANG TECK MENG BN

P. 152 – KLUANG

1. HOU KOK CHUNG BN
2. LIEW CHIN TONG DAP

P. 153 – SEMBRONG

1. HISHAMMUDDIN BIN DATUK HUSSEIN BN
2. ONN BIN ABU BAKAR PKR

P. 154 – MERSING

1. ROSLAN BIN NIKMAT PAS
2. ABD. LATIFF BIN AHMAD BN

P. 155 – TENGGARA

1. HALIMAH BINTI MOHD SADIQUE BN
2. MUHAMAD SAID BIN JONIT PAS

P. 156 – KOTA TINGGI

1. ONN BIN JAAFAR PAS
2. NOOR EHSANUDDIN BIN MOHD HARUN NARRASHID BN

P. 157 – PENGERANG

1. TENGKU INTAN BINTI TENGKU ABDUL HAMID PKR
2. AZALINA BINTI OTHMAN BN
3. MOHD AZAMAN BIN JOHARI BEBAS

P. 158 – TEBRAU

1. CHOONG SHIAU YOON PKR
2. KHOO SOO SEANG BN

P. 159 – PASIR GUDANG

1. AHMAD FAIDHI BIN SAIDI PKR
2. NORMALA BINTI ABDUL SAMAD BN

P. 160 – JOHOR BAHRU

1. SHARIL @ SHAHRIR BIN AB SAMAD BN
2. MD HASHIM BIN HUSSEIN PKR

P. 161 – PULAI

1. NUR JAZLAN BIN MOHAMED BN
2. SALAHUDDIN BIN AYUB PAS

P. 162 – GELANG PATAH

1. A. GHANI BIN OTHMAN BN
2. LIM KIT SIANG DAP

P. 163 – KULAI

1. TEO NIE CHING DAP
2. TAY CHIN HEIN BN
3. SURENDIRAN A/L KUPPAYAH BEBAS

P. 164 – PONTIAN

1. HANIFF @ GHAZALI BIN HOSMAN PKR
2. AHMAD BIN MASLAN BN

P. 165 – TANJONG PIAI

1. WEE JECK SENG BN
2. MAHDZIR BIN IBRAHIM DAP

 

14.  WP LABUAN

P. 166 – LABUAN
1. TAN SRI IBRAHIM BIN MENUDIN PKR
2. ROZMAN BIN ISLI BN
3. HADNAN BIN MOHAMAD PAS

.

15.  SABAH

P. 167 – KUDAT
1. MOJURIP BIN DIYUN SAPP
2. RAHIMAH BINTI MAJID PKR
3. DATUK ABD RAHIM BIN BAKRI BN
4. JUTIRIM BIN GALIBAI GALABI STAR

P. 168 – KOTA MARUDU

1. MAJAMIS BIN TIMBONG STAR
2. JOHNITY @ MAXIMUS BIN ONGKILI BN
3. YUNTAU BIN KOLOD @ KUNTAU BIN KOLOD SAPP
4. MAIJOL BIN MAHAP PKR

P. 169 – KOTA BELUD

1. ISNARAISSAH MUNIRAH BT. MAJILIS @ FAKHARUDY PKR
2. LAMSIL BIN AMIDSOR BEBAS
3. KANUL BIN GINDOL BEBAS
4. DATO’ ABD RAHMAN BIN DAHLAN BN
5. JALUMIN BIN BAYOGOH STAR

P. 170 – TUARAN

1. SAMIN @ JASMIN BIN DULIN STAR
2. ERVEANA ANSARI ALI BEBAS
3. MADIUS BIN TANGAU BN
4. MOJILIP BIN BUMBURING @ WILFRED PKR

P. 171 – SEPANGGAR

1. CHIN HON KIONG SAPP
2. DANIEL JOHN JAMBUN STAR
3. JEFFREY KUMIN @ JOHN DAP
4. DATUK JUMAT BIN IDRIS BN

P. 172 – KOTA KINABALU

1. CHIN TEK MING BN
2. LIEW HOCK LEONG @ MICHAEL STAR
3. WONG SZE PHIN @ JIMMY DAP

P. 173 – PUTATAN

1. LEE HAN KYUN @ JOSEPH LEE DAP
2. MAKIN @ MARCUS MOJIGOH BN
3. DULI @ DULLIE BIN MARI @ MARIE SAPP
4. AWANG AHMAD SAH STAR

P. 174 – PENAMPANG

1. BERNARD GILUK DOMPOK BN
2. MELANIA @ MELANIE ANNOL STAR
3. IGNATIUS DORELL LEIKING PKR

P. 175 – PAPAR

1. DATUK ROSNAH BINTI HJ ABD RASHID SHIRLIN BN
2. MOHAMMAD YAHYA @ YAHYA BIN LAMPONG PKR
3. BALON BIN MUJIM STAR

P. 176 – KIMANIS

1. DATUK ANIFAH BIN AMAN @ HANIFF AMMAN BN
2. JAAFAR BIN ISMAIL PKR
3. JAMIL BIN WILLIAM CORE SAPP
4. LUSIN BIN BALANGON STAR

P. 177 – BEAUFORT

1. GUAN DEE BIN KOH HOI STAR
2. DATUK AZIZAH BINTI MOHD DUN BN
3. LAJIM BIN UKIN PKR

P. 178 – SIPITANG

1. DATUK SAPAWI BIN AMAT WASALI @ AHMAD BN
2. KAMIS BIN DAMING SAPP
3. RAMLE BIN DUA @ RAMLI DUA LEE PKR

P. 179 – RANAU

1. JONATHAN BIN YASIN PKR
2. YAZID BIN SAHJINAN BEBAS
3. EWON EBIN BN
4. JULIANAH BTE SITUN @ WIDYA JULIA STAR

P. 180 – KENINGAU

1. GAPARI BIN KATINGAN @ GEOFFREY KITINGAN STAR
2. JOSEPH PAIRIN KITINGAN BN
3. STEPHEN SANDOR PKR

P. 181 – TENOM

1. DATUK RAIME BIN UNGGI BN
2. MUTANG @ SYLVESTER BIN DAWAT KITA
3. JAINEH BIN JUAYA @ JIMMY JAWATAH SAPP
4. MASDIN BIN TUMAS PKR
5. HASMIN @ AZROY BIN ABDULLAH STAR

P. 182 – PENSIANGAN

1. MARTIN TOMY @ TOMMY STAR
2. RICHARD SAKIAN BIN GUNTING PKR
3. JOSEPH KURUP BN
4. FATIMAH BINTI AGITOR @ MOHD DAUD BEBAS

P. 183 – BELURAN

1. RONALD KIANDEE BN
2. RAIMON BIN LANJAT STAR
3. JAMES BIN MIKI PKR
4. DATU KAMARUDDIN BIN DATU MUSTAPHA BEBAS

P. 184 – LIBARAN

1. DATUK JUSLIE BIN AJIROL BN
2. SAHAR BIN SAKA BEBAS
3. MOHD SERMAN BIN HASSNAR PKR
4. ROSNAH BINTI UNSARI STAR

P. 185 – BATU SAPI

1. HAMZA BIN A. ABDULLAH @ HAMZAH PAS
2. TSEN THAU LIN BN
3. SAIFUL BAHARI RASHADA BIN AHMAD STAR

P. 186 – SANDAKAN

1. LIEW VUI KEONG BN
2. WONG TIEN FATT @ WONG NYUK FOH DAP

P. 187 – KINABATANGAN

1. ABDULLAH BIN ABDUL SANI PKR
2. DATUK MOKTAR BIN RADIN BN
3. HAJI ALI LATIP BIN HAJI TAHA BEBAS
4. YAMBUYA BIN PARANTIS @ CYRIL PONGOD STAR

P. 188 – SILAM

1. APAS @ NAWAWIE BIN SAKING STAR
2. BADRULAMIN BIN BAHRON PKR
3. DATU NASRUN BIN DATU MANSUR BN
4. DUMI BIN PG. MASDAL BEBAS

P. 189 – SEMPORNA

1. DATUK SERI MOHD SHAFIE BIN APDAL BN
2. ZAMREE @ MOHD SUFFIAN B ABDUL HABI PKR
3. DATU BADARUDDIN BIN TUN DATU HJ MUSTAPHA BEBAS

P. 190 – TAWAU

1. YAP KAIN CHING @ MARY YAP KEN JIN BN
2. KONG HONG MING @ KONG FO MIN PKR
3. CHUA SOON BUI SAPP
4. AHMAD BIN AWANG @ MADON BEBAS

P. 191 – KALABAKAN

1. MALVINE REYES STAR
2. FREDDIE JAPAT ANAK SIMBOL BEBAS
3. YAHYA BIN ZAINAL BEBAS
4. USMAN BIN MADEAMING PAS
5. ABDUL GHAPUR BIN SALLEH BN
6. MOHD BIN MANUKE BEBAS
7. SIAMSIR BIN BORHAN BEBAS

 

16.  SARAWAK


P. 192 – MAS GADING

1. NOGEH ANAK GUMBEK BN
2. PATRICK ANEK UREN STAR
3. MORDI ANAK BIMOL DAP
4. TEKHEE @ TIKI ANAK LAFE BEBAS

P. 193 – SANTUBONG

1. WAN JUNAIDI BIN TUANKU JAAFAR BN
2. AFFENDI BIN JEMAN BEBAS
3. ZULRUSDI BIN MOHAMAD HOL PKR
4. MURA BIN KADIR STAR

P. 194 – PETRA JAYA

1. AHMAD NAZIB BIN JOHARI PKR
2. FADILLAH BIN YUSOF BN

P. 195 – BANDAR KUCHING

1. TAN KAI BN
2. CHONG CHIENG JEN DAP

P. 196 – STAMPIN

1. YONG KHOON HIAN @ YONG KHOON SENG BN
2. JULIAN TAN KOK PING DAP
3. SOO LINA STAR

P. 197 – KOTA SAMARAHAN

1. RUBIAH BINTI WANG BN
2. ABANG AHMAD KERDEE BIN ABANG MASAGUS PAS

P. 198 – MAMBONG

1. WILLIE ANAK MONGIN PKR
2. DRIPIN ANAK SAKOI STAR
3. JAMES DAWOS MAMIT BN

P. 199 – SERIAN

1. EDWARD ANAK ANDREW LUWAK DAP
2. JOHNNY ANAK APUT STAR
3. RICHARD RIOT ANAK JAEM BN

P. 200 – BATANG SADONG

1. MOHAMAD BIN JOLHI PAS
2. NANCY BINTI SHUKRI BN

P. 201 – BATANG LUPAR

1. ABANG ZULKIFLI BIN ABANG ENGKEH PKR
2. ROHANI BINTI ABDUL KARIM BN

P. 202 – SRI AMAN

1. NICHOLAS MUJAH ANAK ASON PKR
2. MASIR ANAK KUJAT BN
3. WILFRED STEPHEN SWP
4. DONALD LAWAN BEBAS

P. 203 – LUBOK ANTU

1. NICHOLAS BAWIN ANAK ANGGAT PKR
2. WILLIAM @ NYALLAU ANAK BADAK BN
3. LARRY SOON @ LARRY SNG WEI SHIEN SWP

P. 204 – BETONG

1. DOUGLAS UGGAH EMBAS BN
2. CECILIA SITI UNA @ SITTIE ENDEK PKR

P. 205 – SARATOK

1. ALI ANAK BIJU PKR
2. ROSLI BIN LEK @ ABG ROSELIE BIN ABG PALENG BEBAS
3. WILLIAM IKOM BN

P. 206 – TANJONG MANIS

1. JURINA BINTI MUT PAS
2. NORAH BINTI ABD RAHMAN BN

P. 207 – IGAN

1. WAHAB BIN HAJI DOLAH BN
2. AJIJI BIN FAUZAN PAS

P. 208 – SARIKEI

1. DING KUONG HIING BN
2. WONG LING BIU DAP

P. 209 – JULAU

1. WONG ANAK JUDAT SWP
2. WONG HONG YU PKR
3. JOSEPH SALANG ANAK GANDUM BN

P. 210 – KANOWIT

1. ELLISON LUDAN ANAK MUYAN SWP
2. THOMAS LAJA ANAK BESI PKR
3. AGO ANAK DAGANG BN

P. 211 – LANANG

1. TIONG THAI KING BN
2. ALICE LAU KIONG YIENG DAP

P. 212 – SIBU

1. LAU LEE MING BN
2. OSCAR LING CHAI YEW DAP
3. NARAWI BIN HARON BEBAS

P. 213 – MUKAH

1. SYLVESTER AJAH SUBAH @ AJAH BIN SUBAH BEBAS
2. HAI BIN MERAWIN @ BONAVENTURE DAP
3. MUHAMMAD LEO MICHAEL TOYAD ABDULLAH BN

P. 214 – SELANGAU

1. JOSEPH ENTULU ANAK BELAUN BN
2. SNG CHEE HUA SWP
3. JOSHUA ANAK JABING @ JOSHUA JABENG PKR

P. 215 – KAPIT

1. ALEXANDER NANTA LINGGI BN
2. RAMLI ANAK MALAKA DAP

P. 216 – HULU RAJANG

1. GEORGE ANAK LAGONG SWP
2. ABUN SUI ANYIT PKR
3. UGAK ANAK KUMBONG BN

P. 217 – BINTULU

1. TIONG KING SING BN
2. JOHN BRIAN ANTHONY ANAK JEREMY GUANG DAP

P. 218 – SIBUTI

1. MUHAMMAD ZAID BIN TANDANG PAS
2. AHMAD LAI BIN BUJANG BN

P. 219 – MIRI

1. MICHAEL TEO YU KENG PKR
2. SEBASTIAN TING CHIEW YEW BN
3. CHONG KON FATT STAR

P. 220 – BARAM

1. ANYI NGAU BN
2. PATRICK SIBAT SUJANG BEBAS
3. ROLAND ENGAN PKR

P. 221 – LIMBANG

1. BARU BIAN PKR
2. HASBI BIN HABIBOLLAH BN

P. 222 – LAWAS

1. HENRY SUM AGONG BN
2. BARU LANGUB DAP
3. ALIRAHMAN BIN KAMSEH STAR

 

 

Tags:

Comments are closed.