Tarikh Jadual Peperiksaan SPM Tahun 2017

SENARAI CALON BERTANDING DEWAN UNDANGAN NEGERI PRU13 ( NOMINATED CANDIDATES FOR STATE SEATS 13th GENERAL ELECTION)

Posted on: April 28th, 2013 by viewnow

SENARAI CALON BERTANDING DEWAN UNDANGAN NEGERI PRU13

KEPUTUSAN SEGERA PRU13

1.  PERLIS

 P. 001 – PADANG BESAR
N. 01 – TITI TINGGI 1. YAACOB BIN MAN BEBAS
2. KHAW HOCK KONG BN
3. TEH SENG CHUAN DAP
N. 02 – BESERI 1. MAT RAWI BIN KASSIM BN
2. WAN KHARIZAL BIN WAN KHAZIM PAS
N. 03 – CHUPING 1. WAN MOHAMAD FISHAAL BIN WAN DAUD PKR
2. ASMAIZA BINTI AHMAD BN
N. 04 – MATA AYER 1. AMMAR BIN GAZALI PKR
2. KHAIRI BIN HASAN BN
N. 05 – SANTAN 1. SABRY BIN AHMAD BN
2. MOHD. ANUAR BIN MOHD. TAHIR PAS

P. 002 – KANGAR

N. 06 – BINTONG 1. RELA BINTI AHMAD BN
2. ABD JAMIL BIN KAMIS PAS
N. 07 – SENA 1. ABDUL JAMIL BIN SAAD BN
2. AHMAD RIZAL EFFANDE BIN ZAINOL BEBAS
3. TUAN MARJA BINTI TUAN MAT PKR
N. 08 – INDERA KAYANGAN 1. POR CHOO CHOR @ POR CHOO CHUAN BN
2. AMEIR BIN HASSAN BEBAS
3. CHAN MING KAI PKR
N. 09 – KUALA PERLIS 1. SHAARI BIN LUDIN BEBAS
2. MAT BIN HASSAN BN
3. NOOR AMIN BIN AHMAD PKR
N. 10 – KAYANG 1. YA’AKUB BIN ABU SEMAN PAS
2. AHMAD BAKRI BIN ALI BN

P. 003 – ARAU

N. 11 – PAUH 1. IDRIS BIN YAACOB PAS
2. AZLAN BIN MAN BN
N. 12 – TAMBUN TULANG 1. ISMAIL BIN KASIM BN
2. AZHAR BIN AMEIR PKR
N. 13 – GUAR SANJI 1. ZULMI BIN SABRI PAS
2. JAFPERI BIN OTHMAN BN
N. 14 – SIMPANG EMPAT 1. RUS’SELE BIN EIZAN PAS
2. NURULHISHAM BIN YAAKOB BN
N. 15 – SANGLANG 1. ZAINUDIN BIN YOM BEBAS
2. FATHUL BARI BIN MAT JAHYA BN
3. MOHD SHUKRI BIN RAMLI PAS

 2.      KEDAH

 P. 004 – LANGKAWI
N. 01 – AYER HANGAT 1. MOHD RAWI BIN ABD HAMID BN
2. ZUBIR BIN AHMAD PAS
N. 02 – KUAH 1. NOR SAIDI BIN NANYAN BN
2. ZAFLEE BIN PAKWANTEH BEBAS
3. AHMAD BIN KASIM PKR

P. 005 – JERLUN

N. 03 – KOTA SIPUTEH 1. ABU HASAN BIN SARIF BN
2. ISMAIL BIN W.TEH @ JAZIZ PAS
N. 04 – AYER HITAM 1. MUKHRIZ MAHATHIR BN
2. ABD. GHANI BIN AHMAD PAS

P. 006 – KUBANG PASU

N. 05 – BUKIT KAYU HITAM 1. AHMAD ZAINI BIN JAPAR BN
2. NASRUL OMAR BIN CHE MANSOR PKR
N. 06 – JITRA 1. ROHANI BINTI ABD MUTTALIB PAS
2. AMINUDDIN BIN OMAR BN

P. 007 – PADANG TERAP

N. 07 – KUALA NERANG 1. AHMAD BIN MAD.DAUD BEBAS
2. BADROL HISHAM BIN HASHIM BN
3. SYED IBRAHIM BIN SYED OMAR PAS
N. 08 – PEDU 1. KAMA NORIAH BINTI IBRAHIM BN
2. ZAMRI BIN YUSUF PKR

P. 008 – POKOK SENA

N. 09 – BUKIT LADA 1. AHMAD BIN SUDIN BN
2. AHMAD ‘IZZAT BIN MOHAMAD SHAUKI PAS
N. 10 – BUKIT PINANG 1. MOHD MUKHTAR BIN NOOR BN
2. ROMANI BIN WAN SALIN PAS
N. 11 – DERGA 1. TAN KOK YEW DAP
2. ABDUL FISOL BIN MOHD ISA BERJASA
3. CHEAH SOON HAI BN

P. 009 – ALOR STAR

N. 12 – BAKAR BATA 1. JAWAHAR RAJA BIN ABDUL WAHID BERSAMA
2. AHMAD BASHAH BIN MD HANIPAH BN
3. MOHD EEKMAL BIN AHMAD PKR
N. 13 – KOTA DARUL AMAN 1. LOH GIM HOOI BN
2. LIEW KARD SEONG BEBAS
3. JAYAGOPAL A/L ADAIKKALAM BEBAS
4. TEOH BOON KOK @ TEOH KAI KOK DAP
N. 14 – ALOR MENGKUDU 1. FADZIL BIN HANAFI BEBAS
2. AHMAD BIN SAAD @ YAHAYA PAS
3. SHARIFAH MAZNAH BT. SYED KASSIM BARAKBAH BN

P. 010 – KUALA KEDAH

N. 15 – ANAK BUKIT 1. ABD SAMAT BIN CHE NOH BEBAS
2. AMIRUDDIN BIN HAMZAH PAS
3. HASHIM BIN JAHAYA BN
N. 16 – KUBANG ROTAN 1. MOHD NASIR BIN MUSTAFA PAS
2. LATT SHARIMAN BIN ABDULLAH BN
N. 17 – PENGKALAN KUNDOR 1. PHAHROLRAZI BIN MOHD ZAWAWI PAS
2. NOOR HASITA BINTI MAT ISA BN

P. 011 – PENDANG

N. 18 – TOKAI 1. ABU BAKAR BIN ABDULLAH BEBAS
2. NAJMUDDIN BIN DARUS BN
3. MOHAMED TAULAN BIN MAT RASUL PAS
N. 19 – SUNGAI TIANG 1. ROSLI BIN OMAR BEBAS
2. FADZIL BIN BAHARUM PAS
3. SURAYA BINTI YAACOB BN
4. CHAREAN A/L ISEN KITA

P. 012 – JERAI

N. 20 – SUNGAI LIMAU 1. SOBRI BIN AHMAD BEBAS
2. AZIZAN BIN ABDUL RAZAK PAS
3. MOHD FAZILLAH BIN MOHD ALI BN
4. ABDULLAH BIN HASHIM BEBAS
N. 21 – GUAR CHEMPEDAK 1. KU ABD RAHMAN BIN KU ISMAIL BN
2. MUSODDAK BIN HJ AHMAD PAS
N. 22 – GURUN 1. SALMA BINTI ISMAIL PKR
2. LEONG YONG KONG BN

P. 013 – SIK

N. 23 – BELANTEK 1. MOHD TAJUDIN BIN ABDULLAH BN
2. ABU BAKAR BAKILANI BIN ABU HASSAN PAS
N. 24 – JENERI 1. AHMAD TARMIZI BIN SULAIMAN PAS
2. MAHADZIR BIN ABDUL HAMID BN

P. 014 – MERBOK

N. 25 – BUKIT SELAMBAU 1. KAMAL NASSER BIN THOW BEEK KITA
2. MARAN A/L MUTAYA BN
3. SYED OMAR BIN SYED MAHAMUD BEBAS
4. THIVAGARAN A/L SUPRAMANY BEBAS
5. KRISHNAMOORTHY A/L RAJANNAIDU PKR
N. 26 – TANJONG DAWAI 1. AHMAD FAKHRUDDIN BIN FAKHRURAZI PAS
2. TAJUL URUS BIN MAT ZAIN BN

P. 015 – SUNGAI PETANI

N. 27 – PANTAI MERDEKA 1. ALI BIN YAHAYA BN
2. HJ ABDULLAH BIN JUSOH PAS
3. MOHD YUSUF BIN LAZIM BEBAS
N. 28 – BAKAR ARANG 1. LEE YEAN WANG BN
2. OOI TZE MIN PKR
3. ONG KAH SOON BEBAS
N. 29 – SIDAM 1. UH CHORNG VON KITA
2. TAN HOCK HUAT BEBAS
3. BEE SIEONG HENG BN
4. OOI BENG KOOI BEBAS
5. ZAMIL BIN IBRAHIM BEBAS
6. ROBERT LING KUI EE PKR

P. 016 – BALING

N. 30 – BAYU 1. AZMI BIN CHE HUSAIN BN
2. MAHMUD BIN YAAKOB PAS
N. 31 – KUPANG 1. JOHARI BIN ABDULLAH PAS
2. HARUN BIN ABDUL AZIZ BN
N. 32 – KUALA KETIL 1. KRISHNAN A/L GANAPATHY KITA
2. MD.ZUKI BIN YUSOF PAS
3. MOHD KHAIRUL AZHAR BIN ABDULLAH BN

P. 017 – PADANG SERAI

N. 33 – MERBAU PULAS 1. MARLIA BINTI ABD LATIFF BN
2. SITI ASHAH BINTI GHAZALI PAS
N. 34 – LUNAS 1. AZMAN BIN NASRUDIN PKR
2. VASANTHI A/P RAMALINGAM BEBAS
3. PREBAKARRAN A/L NARAYANAN NAIR KITA
4. ANANTHAN A/L SOMASUNDARAM BN

P. 018 – KULIM-BANDAR BAHARU

N. 35 – KULIM 1. CHU MAW NIAN PKR
2. MOHD JUNIP BIN HUZAYIN BERJASA
3. CHUA THIONG GEE BN
N. 36 – BANDAR BAHARU 1. NORSABRINA BINTI MOHD NOOR BN
2. MOHD KHARI BIN MOHD SALLEH PAS

.

3.  KELANTAN

 P. 019 – TUMPAT
N. 01 – PENGKALAN KUBOR 1. IZAT BUKHARY BIN ISMAIL BUKHARY BEBAS
2. NOOR ZAHIDI BIN OMAR BN
3. SAHARUN BIN IBRAHIM PKR
N. 02 – KELABORAN 1. WAN HANAPI BIN WAN YAACOB BN
2. MOHAMAD ZAKI BIN IBRAHIM PAS
N. 03 – PASIR PEKAN 1. AHMAD BIN YAKOB PAS
2. NIK NORIZA BINTI NIK SALLEH BN
N. 04 – WAKAF BHARU 1. CHE ABDULLAH BIN MAT NAWI PAS
2. MOHD ROSDI BIN AB. AZIZ BN

P. 020 – PENGKALAN CHEPA

N. 05 – KIJANG 1. WAN UBAIDAH BINTI OMAR PAS
2. ZALUZI BIN SULAIMAN BN
N. 06 – CHEMPAKA 1. WAN RAZMAN BIN W. ABD RAZAK BN
2. DATO’ HAJI NIK ABDUL AZIZ BIN NIK MAT PAS
N. 07 – PANCHOR 1. MOHD AMAR BIN ABDULLAH PAS
2. CHE ROSLI BIN HASSAN BN

P. 021 – KOTA BHARU

N. 08 – TANJONG MAS 1. KANIDY BIN OMAR BN
2. ROHANI BINTI IBRAHIM PAS
N. 09 – KOTA LAMA 1. TAN KEN TEN BN
2. MOHD ZAKIMAN BIN ABU BAKAR BEBAS
3. TAN TENG LOON @ ANUAR TAN B. ABDULLAH PAS
N. 10 – BUNUT PAYONG 1. MOHD. FAKHRURAZI BIN ABDUL RAHIM BN
2. RAMLI BIN MAMAT PAS

P. 022 – PASIR MAS

N. 11 – TENDONG 1. ROZI BIN MUHAMAD PAS
2. DATUK HANAFI BIN MAMAT BN
N. 12 – PENGKALAN PASIR 1. HANIFA BIN AHMAD PAS
2. TUAN ANUWA BIN TUAN MAT BN
N. 13 – CHETOK 1. ABDUL HALIM BIN ABDUL RAHMAN PAS
2. AIMI BIN JUSOH BN

P. 023 – RANTAU PANJANG

N. 14 – MERANTI 1. MOHD AFANDI BIN YUSOFF BN
2. MOHD NASSURUDDIN BIN HAJI DAUD PAS
N. 15 – GUAL PERIOK 1. MOHAMAD BIN AWANG PAS
2. SHAARI BIN MAT HUSSAIN BN
N. 16 – BUKIT TUKU 1. MOHD ZAIN BIN ISMAIL BN
2. ABDUL RASUL BIN MOHAMED PAS

P. 024 – KUBANG KERIAN

N. 17 – SALOR 1. MOHD NOORDIN BIN AWANG BN
2. HUSAM BIN MUSA PAS
N. 18 – PASIR TUMBOH 1. MOHD SYAMSUL BIN MOHD YUSOFF BN
2. ABD RAHMAN BIN YUNUS PAS
N. 19 – DEMIT 1. MUMTAZ BINTI MD NAWI PAS
2. WAN MOHD NAZI BIN WAN HAMAT BN

P. 025 – BACHOK

N. 20 – TAWANG 1. MOHD ZAIN BIN YASIM BN
2. HASSAN BIN MOHAMOOD PAS
N. 21 – PERUPOK 1. MUHAMMAD ZAIDI BIN SIDEK BN
2. MOHD HUZAIMY BIN CHE HUSIN PAS
N. 22 – JELAWAT 1. ILIAS BIN HUSAIN BN
2. ABDUL AZZIZ BIN KADIR PAS

P. 026 – KETEREH

N. 23 – MELOR 1. MOHAMED OTHMAN BIN OMAR BN
2. MD. YUSNAN BIN YUSOF PAS
N. 24 – KADOK 1. AZAMI BIN HJ. MOHD NOR PAS
2. MOHAMAD BASRI BIN AWANG BN
N. 25 – KOK LANAS 1. NIK MAHADI BIN MAHMOOD PAS
2. MD. ALWI BIN CHE AHMAD BN

P. 027 – TANAH MERAH

N. 26 – BUKIT PANAU 1. ABDUL FATTAH BIN HAJI MAHMOOD PAS
2. BAHARUDIN BIN YUSOF BN
N. 27 – GUAL IPOH 1. BAKRI @ MOHD BAKRI BIN MUSTAPHA BN
2. WAN YUSOFF BIN W MUSTAFA PAS
N. 28 – KEMAHANG 1. DYG SANIAH BINTI AWG HAMID BN
2. MD ANIZAM BIN AB RAHMAN PAS

P. 028 – PASIR PUTEH

N. 29 – SELISING 1. ZULKIFLE BIN ALI BN
2. IBRAHIM BIN ISMAIL BEBAS
3. SAIPUL BAHRIM BIN MOHAMAD PAS
N. 30 – LIMBONGAN 1. MOHD RUJHAN BIN SALLEH BN
2. MOHD NAZLAN BIN MOHAMED HASBULLAH PAS
N. 31 – SEMERAK 1. ZAWAWI BIN OTHMAN BN
2. W HASSAN BIN W IBRAHIM PAS
N. 32 – GAAL 1. REDZUAN BIN STAPHA BN
2. TUAN MAZLAN BIN TUAN MAT PAS

P. 029 – MACHANG

N. 33 – PULAI CHONDONG 1. HALIM @ AB HALIM BIN ISMAIL BN
2. ZULKIFLI BIN MAMAT PAS
N. 34 – TEMANGAN 1. AZEMI BIN MAT ZIN BN
2. MOHAMED FADZLI BIN HASSAN PAS
N. 35 – KEMUNING 1. ERIANDI BIN ISMAIL BN
2. MOHD ROSELI BIN ISMAIL PAS

P. 030 – JELI

N. 36 – BUKIT BUNGA 1. MOHD ADHAN BIN KECHIK BN
2. SUFELY BIN ABD RAZAK PAS
N. 37 – AIR LANAS 1. MUSTAPA BIN MOHAMED BN
2. ABDULLAH BIN YA’KUB PAS
N. 38 – KUALA BALAH 1. RAMLAN BIN MAT PKR
2. ABDUL AZIZ BIN DERASHID BN

P. 031 – KUALA KRAI

N. 39 – MENGKEBANG 1. AZIZZUDDIN BIN HUSSEIN BN
2. ABDUL LATIFF BIN ABDUL RAHMAN PAS
N. 40 – GUCHIL 1. MOHD ROSLAN BIN PUTEH PKR
2. MUHAMAD BUSTAMAN BIN YAACOB BEBAS
3. MD NASIR BIN AHMAD BEBAS
4. HAJI NIK SAPEIA BIN NIK YUSOF BN
N. 41 – MANEK URAI 1. CHE JALAL BIN MUDA BN
2. MOHD FAUZI BIN ABDULLAH PAS
N. 42 – DABONG 1. RAMZI BIN AB RAHMAN BN
2. KU MOHD ZAKI BIN KU HUSSIN PAS

P. 032 – GUA MUSANG

N. 43 – NENGGIRI 1. ABDUL AZIZ BIN MOHAMED BEBAS
2. MAT YUSOFF BIN ABDUL GHANI BN
3. MOHAMMAD AZIHAN BIN CHE SEMAN PKR
N. 44 – PALOH 1. AMRAN BIN AB GHANI PKR
2. NOZULA BIN MAT DIAH BN
N. 45 – GALAS 1. ABDULLAH BIN HUSSEIN PAS
2. AB AZIZ BIN YUSOFF BN

 

4.  TERENGGANU

 

 P. 033 – BESUT
N. 01 – KUALA BESUT 1. A. RAHMAN BIN MOKHTAR BN
2. NAPISAH BINTI ISMAIL PAS
N. 02 – KOTA PUTERA 1. MOHD MAHDI BIN MUSA BN
2. ADAM BIN MAT SAID PAS
3. MOHAMED ABDUL GHANI BIN HAJI IBRAHIM PKR
N. 03 – JERTIH 1. WAN AZHAR BIN WAN AHMAD PAS
2. MUHAMMAD PEHIMI BIN YUSOF BN
N. 04 – HULU BESUT 1. SHALAHHUDIN BIN JAAFAR PAS
2. NAWI BIN MOHAMAD BN

P. 034 – SETIU

N. 05 – JABI 1. MOHD ISKANDAR BIN JAAFAR BN
2. AZMAN BIN IBRAHIM PAS
N. 06 – PERMAISURI 1. MOHD JIDIN BIN SHAFEE BN
2. WAN MOKHTAR BIN WAN IBRAHIM PKR
3. MOHD YUSOP BIN MAJID BEBAS
N. 07 – LANGKAP 1. SABRI BIN MOHD NOOR BN
2. HASSAN BIN KARIM PAS
N. 08 – BATU RAKIT 1. BAZLAN BIN ABD RAHMAN BN
2. CHE GHANI BIN CHE AMBAK PAS

P. 035 – KUALA NERUS

N. 09 – TEPUH 1. MUHAMMAD RAMLI BIN HAJI NUH BN
2. HISHAMUDDIN BIN ABDUL KARIM PAS
N. 10 – TELUK PASU 1. ABDUL RAHIN BIN MOHD SAID BN
2. RIDZUAN BIN HASHIM PAS
N. 11 – SEBERANG TAKIR 1. AHMAD NAZRI BIN MOHD YUSOF PKR
2. AHMAD RAZIF BIN ABD RAHMAN BN
3. ZAKARIA BIN DAGANG PAS
N. 12 – BUKIT TUNGGAL 1. ALIAS BIN RAZAK PAS
2. ISMAIL BIN NIK BN

P. 036 – KUALA TERENGGANU

N. 13 – WAKAF MEMPELAM 1. MOHD ABDUL WAHID BIN ENDUT PAS
2. WAN MAHYUDIN BIN W NGAH BN
N. 14 – BANDAR 1. DATO’ TOH CHIN YAW BN
2. AZAN BIN ISMAIL PKR
N. 15 – LADANG 1. TENGKU HASSAN BIN TENGKU OMAR PAS
2. DATO’ WAN AHMAD FARID BIN WAN SALLEH BN
N. 16 – BATU BURUK 1. SYED AZMAN BIN SYED AHMAD NAWAWI PAS
2. DATO’ HJ. CHE MAT BIN JUSOH BN

P. 037 – MARANG

N. 17 – ALUR LIMBAT 1. ALIAS BIN ABDULLAH BN
2. JA’AFAR BIN JAMBOL BEBAS
3. ARIFFIN BIN DERAMAN PAS
N. 18 – BUKIT PAYUNG 1. ZAIDI BIN MUDA BN
2. MOHD NOR BIN HAMZAH PAS
N. 19 – RU RENDANG 1. NIK DIR BIN NIK WAN KU BN
2. ABDUL HADI BIN AWANG PAS
N. 20 – PENGKALAN BERANGAN 1. A. LATIFF BIN AWANG BN
2. SULAIMAN BIN SULONG PAS

P. 038 – HULU TERENGGANU

N. 21 – TELEMUNG 1. ROZI BIN MAMAT BN
2. NARAWI BIN EMBONG PKR
N. 22 – MANIR 1. YUSOF BIN AWANG HITAM BN
2. HILMI BIN HARUN PAS
N. 23 – KUALA BERANG 1. T. PUTERA BIN T. AWANG BN
2. MUHYIDIN BIN ABDUL RASHID PAS
N. 24 – AJIL 1. MOHD RAZKI BIN HAJI YAH @ HAJI ALIAS PAS
2. MOHD NUHAIRI BIN MUHAMMAD BEBAS
3. GHAZALI BIN TAIB BN

P. 039 – DUNGUN

N. 25 – BUKIT BESI 1. ROSLAN BIN ISMAIL PAS
2. ROSLEE BIN DAUD BN
3. MOHD SHAMSUL BIN MAT AMIN PKR
N. 26 – RANTAU ABANG 1. ALIAS BIN HARUN PAS
2. ZA’ABAR BIN MOHD ADIB BN
3. MAZLAN BIN HARUN BEBAS
N. 27 – SURA 1. ZAKARIAH BIN ALI BN
2. WAN HAPANDI BIN WAN NIK PAS
N. 28 – PAKA 1. MATULIDI BIN JUSOH BN
2. SATIFUL BAHARI BIN MAMAT PAS

P. 040 – KEMAMAN

N. 29 – KEMASIK 1. ROSLI BIN OTHMAN BN
2. CHE ALIAS BIN HAMID PAS
3. ZULKIFLEE BIN SALLEH BEBAS
N. 30 – KIJAL 1. HAZRI BIN JUSOH PAS
2. AHMAD BIN SAID BN
N. 31 – CUKAI 1. HANAFIAH BIN MAT PAS
2. WAN AHMAD NIZAM BIN WAN ABDUL HAMID BN
N. 32 – AIR PUTIH 1. AB RAZAK BIN IBRAHIM PAS
2. WAN ABDUL HAKIM BIN WAN MOKHTAR BN

5.  PULAU PINANG


P. 041 – KEPALA BATAS

N. 01 – PENAGA 1. MOHD ZAIN BIN AHMAD BN
2. ROSIDI BIN HUSSAIN PAS
N. 02 – BERTAM 1. SYED MIKAEL RIZAL AIDID PKR
2. SHARIFUL AZHAR BIN OTHMAN BN
N. 03 – PINANG TUNGGAL 1. ROSLAN BIN SAIDIN BN
2. AHMAD ZAKIYUDDIN BIN ABD RAHMAN PKR

P. 042 – TASEK GELUGOR

N. 04 – PERMATANG BERANGAN 1. OMAR BIN HAJI ABD HAMID BN
2. ARSHAD BIN MD. SALLEH PAS
N. 05 – SUNGAI DUA 1. ZAHADI BIN HJ. MOHD. PAS
2. MUHAMAD YUSOFF BIN MOHD NOOR BN
3. MOHD SHARIFF BIN OMAR BEBAS
N. 06 – TELOK AYER TAWAR 1. NORHAYATI BINTI JAAFAR PKR
2. JAHARA BINTI HAMID BN

P. 043 – BAGAN

N. 07 – SUNGAI PUYU 1. PHEE BOON POH DAP
2. SUM YOO KEONG BN
N. 08 – BAGAN JERMAL 1. LIM HOCK SENG DAP
2. TAN CHUAN HONG BN
3. LIM KIM CHU PCM
N. 09 – BAGAN DALAM 1. LIM SEANG TEIK PCM
2. ASOGHAN A/L GOVINDARAJU BEBAS
3. TANASEKHARAN A/L AUTHERAPADY DAP
4. KARUPPANAN A/L M. MALAIRAJA BN

P. 044 – PERMATANG PAUH

N. 10 – SEBERANG JAYA 1. AFIF BIN BAHARDIN PKR
2. MOHAMMAD NASIR BIN ABDULLAH BN
3. SHAMSUT TABREJ BIN G.M ISMAIL MARICAR BEBAS
N. 11 – PERMATANG PASIR 1. ANUAR FAISAL BIN YAHAYA BN
2. MOHD SALLEH BIN MAN PAS
N. 12 – PENANTI 1. IBRAHIM BIN AHMAD BN
2. NORLELA BINTI ARIFFIN PKR

P. 045 – BUKIT MERTAJAM

N. 13 – BERAPIT 1. LAU CHIEK TUAN BN
2. ONG KOK FOOI DAP
N. 14 – MACHANG BUBUK 1. OOI SUAN HOE BEBAS
2. LEE KHAI LOON PKR
3. WAN BALKIS BIN WAN ABDULLAH BEBAS
4. VIKNESWARAN A/L MUNIANDY KITA
5. TAN LOK HEAH BN
6. TAN HOCK LEONG BEBAS
N. 15 – PADANG LALANG 1. TAN TEIK CHENG BN
2. CHONG ENG DAP

P. 046 – BATU KAWAN

N. 16 – PERAI 1. MUHAMMAD RIDHWAN BIN SULAIMAN BEBAS
2. P.RAMASAMY A/L PALANISAMY DAP
3. KRISHNAN A/L LETCHUMANAN BN
N. 17 – BUKIT TENGAH 1. MOHAN A/L APPAROO BEBAS
2. ONG CHIN WEN PKR
3. TENG CHANG YEOW BN
N. 18 – BUKIT TAMBUN 1. LAW CHOO KIANG PKR
2. LOGANATHAN A/L AYYAYU BEBAS
3. LAI CHEW HOCK BN
4. A’ZISS BIN ZAINAL ABIDDIN BEBAS

P. 047 – NIBONG TEBAL

N. 19 – JAWI 1. TAN CHENG LIANG BN
2. SOON LIP CHEE DAP
N. 20 – SUNGAI BAKAP 1. MAKTAR BIN HJ SHAPEE PKR
2. MOHD FOAD BIN HJ MAT ISA BN
N. 21 – SUNGAI ACHEH 1. BADRUL HISHAM BIN SHAHARIN PKR
2. MOHD YUSNI BIN MAT PIAH PAS
3. MAHMUD BIN ZAKARIA BN

P. 048 – BUKIT BENDERA

N. 22 – TANJONG BUNGA 1. TEH YEE CHEU DAP
2. MAR SEONG LENG @ BEH SEONG LENG BEBAS
3. CHIA KWANG CHYE BN
N. 23 – AIR PUTEH 1. TAN KEN KEONG BN
2. LIM GUAN ENG DAP
N. 24 – KEBUN BUNGA 1. HNG CHEE WEY BN
2. JAYARAMAN A/L K. KUNCHU KANNU BEBAS
3. CHEAH KAH PENG PKR
N. 25 – PULAU TIKUS 1. YAP SOO HUEY DAP
2. ROWENA YAM BN

P. 049 – TANJONG

N. 26 – PADANG KOTA 1. CHOW KON YEOW DAP
2. OH TONG KEONG BN
N. 27 – PENGKALAN KOTA 1. LOKE CHEANG GIN @ LOKE POH CHYE BN
2. LAU KENG EE DAP
N. 28 – KOMTAR 1. TEH LAI HENG DAP
2. LOH CHYE TEIK BN
3. LIEW YEOW HOOI PCM

P. 050 – JELUTONG

N. 29 – DATOK KERAMAT 1. ONG THEAN LYE BN
2. JAGDEEP SINGH DEO A/L KARPAL SINGH DAP
N. 30 – SUNGAI PINANG 1. LIM SIEW KHIM DAP
2. THOR TEONG GEE BN
3. MOHAMED YACOOB BIN MOHAMED NOOR BEBAS
N. 31 – BATU LANCANG 1. LEE BOON TEN BN
2. LAW HENG KIANG DAP

P. 051 – BUKIT GELUGOR

N. 32 – SERI DELIMA 1. SANISVARA NETHAJI RAYER A/L RAJAJI DAP
2. LOW JOO HIAP BN
N. 33 – AIR ITAM 1. WONG HON WAI DAP
2. LOO JIEH SHENG BN
N. 34 – PAYA TERUBONG 1. KOH WAN LEONG BN
2. YEOH SOON HIN DAP

P. 052 – BAYAN BARU

N. 35 – BATU UBAN 1. BARATHARAJAN A/L NARAYANASAMY PILLAI BEBAS
2. JAYABALAN A/L A. THAMBYAPPA PKR
3. RAJENDRA A/L AMMASI BEBAS
4. MOHD NOOR SIRAJAJUDEEN BIN MOHD ABDUL KADER BEBAS
5. GOH KHENG SNEAH BN
N. 36 – PANTAI JEREJAK 1. MOHD RASHID BIN HASNON PKR
2. WONG MUN HOE BN
N. 37 – BATU MAUNG 1. RAHMAD BIN ISAHAK BEBAS
2. MANSOR BIN MUSA BN
3. ABDUL MALIK BIN ABDUL KASSIM PKR

P. 053 – BALIK PULAU

N. 38 – BAYAN LEPAS 1. VELLAUTHAM A/L ARUMUGAM BEBAS
2. ASNAH BINTI HASHIM PAS
3. NORDIN BIN AHMAD BN
N. 39 – PULAU BETONG 1. MUHAMAD FARID BIN SAAD BN
2. MOHD TUAH BIN ISMAIL PKR
N. 40 – TELOK BAHANG 1. SHAH HAEDAN BIN AYOOB HUSSAIN SHAH BN
2. ABDUL HALIM BIN HUSSAIN PKR

 

6.  PERAK

 P. 054 – GERIK
N. 01 – PENGKALAN HULU 1. ABDULLAH BIN MASNAN PKR
2. AZNEL BIN IBRAHIM BN
N. 02 – TEMENGOR 1. MHD. SUPIAN BIN NORDIN PKR
2. SALBIAH BINTI MOHAMED BN

P. 055 – LENGGONG

N. 03 – KENERING 1. MOHAMD TARMIZI BIN ABDUL HAMID PKR
2. MOHD TARMIZI BIN IDRIS BN
N. 04 – KOTA TAMPAN 1. ZAHRUL NIZAM BIN ABDUL MAJID PKR
2. SAARANI BIN MOHAMAD BN

P. 056 – LARUT

N. 05 – SELAMA 1. MOHD AKMAL BIN KAMARUDIN PAS
2. MOHAMAD DAUD BIN MOHD YUSOFF BN
N. 06 – KUBU GAJAH 1. AHMAD HASBULLAH BIN ALIAS BN
2. MOHD NAZRI BIN DIN PAS
N. 07 – BATU KURAU 1. MUHAMMAD AMIN BIN ZAKARIA BN
2. MOHAMMAD FADZIL BIN ALIAS PKR

P. 057 – PARIT BUNTAR

N. 08 – TITI SERONG 1. ABU BAKAR BIN MAT ALI BN
2. ABU BAKAR BIN HAJI HUSSIAN PAS
N. 09 – KUALA KURAU 1. MOHD SALLEH BIN MAT DISA BN
2. ABDUL YUNUS B JAMAHRI PKR

P. 058 – BAGAN SERAI

N. 10 – ALOR PONGSU 1. ROSLI BIN IBRAHIM PKR
2. SHAMSUL AMIR BIN RAMLY BEBAS
3. SHAM BIN MAT SAHAT BN
N. 11 – GUNONG SEMANGGOL 1. HALIDI BIN WAHAB BEBAS
2. MOHD ZAWAWI BIN ABU HASSAN PAS
3. ZULKARNAIN BIN ISMAIL BN
N. 12 – SELINSING 1. SHARUDIN BIN AHMAD BN
2. HUSIN BIN DIN PAS

P. 059 – BUKIT GANTANG

N. 13 – KUALA SAPETANG 1. ZAINAL ABIDIN BIN ABD RAHMAN BERJASA
2. LOH SWEE ENG BN
3. CHUA YEE LING PKR
N. 14 – CHANGKAT JERING 1. MOHAMMAD NIZAR BIN JAMALUDDIN PAS
2. ROSLI BIN HUSIN BN
3. ZULKEFLI BIN IBRAHIM BEBAS
N. 15 – TRONG 1. ZABRI BIN ABD. WAHID BN
2. NORAZLI BIN MUSA PAS

P. 060 – TAIPING

N. 16 – KAMUNTING 1. MOHAMMAD ZAHIR BIN ABDUL KHALID BN
2. MOHAMAD FAKHRUDIN BIN ABDUL AZIZ PAS
N. 17 – POKOK ASSAM 1. TEH KOK LIM DAP
2. HO CHENG WANG BN
3. MOHD YUSOFF BIN ABDULL HAMID BEBAS
N. 18 – AULONG 1. LEOW THYE YIH DAP
2. SOO KAY PING BN
3. YEW TIAN HOE BEBAS

P. 061 – PADANG RENGAS

N. 19 – CHENDEROH 1. ZAINUN BIN MAT NOOR BN
2. MOHAMAD AZALAN BIN MOHAMAD RADZI PAS
N. 20 – LUBOK MERBAU 1. SITI SALMAH BINTI MAT JUSAK BN
2. MOHD. ZAINUDIN BIN MOHD YUSOF PAS

P. 062 – SUNGAI SIPUT

N. 21 – LINTANG 1. AHMAD MAZLAN BIN OTHMAN PAS
2. MOHD ZOLKAFLY BIN HARUN BN
N. 22 – JALONG 1. LIEW YEW AW BN
2. KALIMUTHU A/L SINNU BEBAS
3. LOH SZE YEE DAP

P. 063 – TAMBUN

N. 23 – MANJOI 1. ASMUNI BIN AWI PAS
2. MOHAMAD ZIAD BIN MOHAMED ZAINAL ABIDIN BN
N. 24 – HULU KINTA 1. AMINUDDIN BIN MD HANAFIAH BN
2. M.A.TINAGARAN A/L ARUMUGAM PKR
3. SULAIMAN BIN ZAKARIYA BEBAS

P. 064 – IPOH TIMOR

N. 25 – CANNING 1. WONG KAH WOH DAP
2. CEYLYN TAY WEI LUNG BN
N. 26 – TEBING TINGGI 1. KHOO BOON CHUAN BN
2. ONG BOON PIOW DAP
N. 27 – PASIR PINJI 1. LEE CHUAN HOW DAP
2. THONG FAH CHONG BN

P. 065 – IPOH BARAT

N. 28 – BERCHAM 1. KALIMUTHU A/L RANGGAYAH BEBAS
2. LIM HUEY SHAN BN
3. CHEONG CHEE KHING DAP
N. 29 – KEPAYANG 1. CHANG KOK AUN BN
2. NGA KOR MING DAP
N. 30 – BUNTONG 1. SIVASUBRAMANIAM A/L ATHINARAYANAN DAP
2. SIVARAJ A/L CHANDRAN BN
3. IRUTHIYAM SEBASTIAR A/L ANTHONISAMY BEBAS
4. MOHD BASRI BIN SHAFIE BEBAS

P. 066 – BATU GAJAH

N. 31 – JELAPANG 1. SARASVATHY A/P MUTHU PSM
2. MOKAN A/L SUPRAMANIAM BN
3. TEH HOCK KE DAP
N. 32 – MENGLEMBU 1. LIM PEK HAR DAP
2. LOO GAR YEN BN
N. 33 – TRONOH 1. YIP SZE CHOY BN
2. YONG CHOO KIONG DAP

P. 067 – KUALA KANGSAR

N. 34 – BUKIT CHANDAN 1. JAHIDDIN BIN ISA BEBAS
2. FATHMAWATY SALIM PKR
3. MASLIN SHAM BIN RAZMAN BN
N. 35 – MANONG 1. MOHAMAD KAMIL BIN SHAFIE BN
2. JAMIL BIN DZULKARNAIN PAS

P. 068 – BERUAS

N. 36 – PENGKALAN BAHARU 1. KHAIRUDDIN BIN ABD MALIK PAS
2. ABD. MANAF BIN HASHIM BN
3. AHMAD NIZAM BIN IBRAHIM BEBAS
N. 37 – PANTAI REMIS 1. KOH SER YUN BN
2. WONG MAY ING DAP

P. 069 – PARIT

N. 38 – BELANJA 1. NAJIHATUSSALEHAH BINTI AHMAD PAS
2. MOHD NIZAR BIN ZAKARIA BN
N. 39 – BOTA 1. ZULKIFLY BIN IBRAHIM PKR
2. NASARUDIN B. HASHIM BN

P. 070 – KAMPAR

N. 40 – MALIM NAWAR 1. CHANG GWO CHYANG BN
2. LEONG CHEOK KENG DAP
N. 41 – KERANJI 1. DANIEL WA WAI HOW BN
2. CHEN FOOK CHYE DAP
N. 42 – TUALANG SEKAH 1. BALDIP SINGH A/L SANTOKH SINGH PKR
2. NOLEE ASHILIN BINTI MOHAMMED RADZI BN
3. SYED MOHAMED BIN SYED ALI BEBAS

P. 071 – GOPENG

N. 43 – SUNGAI RAPAT 1. HAMIDAH BINTI OSMAN BN
2. RADZI BIN ZAINON PAS
3. MIOR AZMAN AMINUDDIN BIN MIOR ARIS BEBAS
N. 44 – SIMPANG PULAI 1. CHANG KON YOU @ CHEN KWAN WU BN
2. TAN KAR HING PKR
N. 45 – TEJA 1. YEW SAU KHAM BN
2. CHANG LIH KANG PKR

P. 072 – TAPAH

N. 46 – CHENDERIANG 1. MAH HANG SOON BN
2. AMANI WILLIAMS-HUNT BIN ABDULLAH PKR
N. 47 – AYER KUNING 1. SAMSUDIN BIN ABU HASSAN BN
2. KATHIRAVAN A/L MURUGAN BEBAS
3. AHMAD RAZI BIN OTHMAN PAS

P. 073 – PASIR SALAK

N. 48 – SUNGAI MANIK 1. ZAINOL FADZI BIN PAHARUDIN BN
2. OSMAN BIN ABDUL RAHMAN PKR
N. 49 – KAMPONG GAJAH 1. ISHAK BIN SAARI PAS
2. ABDULLAH FAUZI BIN AHMAD RAZALI BN

P. 074 – LUMUT

N. 50 – SITIAWAN 1. NGEH KOO HAM DAP
2. TING TAI FOOK BN
N. 51 – PASIR PANJANG 1. RASHIDI BIN IBRAHIM BN
2. ROHAWATI BINTI ABIDIN PAS
3. VIJAYAN A/L SUBRAMANIAM BEBAS
N. 52 – PANGKOR 1. BERNARD PARENPA A/L JOHN PARENPA PALL RAJ BEBAS
2. ZAMBRY BIN ABDUL KADIR BN
3. MOHD SAIFULLAH BIN MOHD ZULKIFLI PKR

P. 075 – BAGAN DATOK

N. 53 – RUNGKUP 1. MOHD MISBAHUL MUNIR BIN MASDUKI PAS
2. SHAHRUL ZAMAN BIN YAHYA BN
N. 54 – HUTAN MELINTANG 1. MAT SIDI BIN HASHIM BEBAS
2. AZAHARI BIN ABDULLAH BERJASA
3. SUPRAMANIAM A/L RAMALINGAM BN
4. KESAVAN A/L SUBRAMANIAM PKR

P. 076 – TELOK INTAN

N. 55 – PASIR BEDAMAR 1. M. KAYVEAS BN
2. TERENCE NAIDU A/L V.RAJA @ RAJA NAIDU DAP
N. 56 – CHANGKAT JONG 1. MOHD ANUAR BIN SUDIN PAS
2. SUPPAN A/L KRISHNAN BEBAS
3. MOHD AZHAR BIN JAMALUDDIN BN

P. 077 – TANJONG MALIM

N. 57 – SUNGKAI 1. GOH KIM SWEE BN
2. SIVANESAN A/L ACHALINGAM DAP
N. 58 – SLIM 1. MOSSES A/L RAMIAH BEBAS
2. MOHD KHUSAIRI BIN ABDUL TALIB BN
3. AMINUDDIN BIN ZULKIPLI PAS
N. 59 – BEHRANG 1. KAMAL BADRI BIN TAK M ZAINUDIN BEBAS
2. RAMNAIDU A/L SURIDEMUDU BEBAS
3. ABDUL HADI BIN ABDUL KHATAB PKR
4. RUSNAH BINTI KASSIM BN

7.  PAHANG

P. 078 – CAMERON HIGHLANDS
N. 01 – TANAH RATA 1. CHEAM MAY CHOO BEBAS
2. HO YIP KAP BN
3. LEONG NGAH NGAH DAP
N. 02 – JELAI 1. ABDUL KARIM BIN NOR PAS
2. WAN ROSDY BIN WAN ISMAIL BN
3. ALAGU A/L THANGARAJOO BEBAS

P. 079 – LIPIS

N. 03 – PADANG TENGKU 1. MUSTAPA BIN LONG BN
2. ROSLAN BIN ZAINAL PAS
N. 04 – CHEKA 1. ABAS BIN AWANG PKR
2. FONG KOONG FUEE BN
N. 05 – BENTA 1. RIZAL BIN JAMIN PKR
2. MOHD SOFFI BIN ABD RAZAK BN

P. 080 – RAUB

N. 06 – BATU TALAM 1. ABD AZIZ BIN MAT KIRAM BN
2. KHAIRUL HAKIMIN BIN MOHD ALI PKR
N. 07 – TRAS 1. WING LAY HIANG BN
2. CHOONG SIEW ONN DAP
N. 08 – DONG 1. TENGKU SHAH AMIR BIN TENGKU PERANG PAS
2. SHAHIRUDDIN BIN AB MOIN BN

P. 081 – JERANTUT

N. 09 – TAHAN 1. MOHD ZAKHWAN BIN AHMAD BADARDDIN PAS
2. WAN AMIZAN BIN WAN ABDUL RAZAK BN
N. 10 – DAMAK 1. MOHD NOR BIN JAAFAR BEBAS
2. JAMALUDDIN BIN ABD RAHIM PKR
3. KOH BOON HENG BEBAS
4. LAU LEE BN
N. 11 – PULAU TAWAR 1. YOHANIS BIN AHMAD PAS
2. AHMAD SHUKRI BIN ISMAIL BN

P. 082 – INDERA MAHKOTA

N. 12 – BESERAH 1. ANDANSURA BIN RABU PAS
2. MOHD HAZMI BIN YUSOF BN
N. 13 – SEMAMBU 1. MOHD SHUKRI MOHD RAMLI BEBAS
2. PANG TSU MING BN
3. LEE CHEAN CHUNG PKR

P. 083 – KUANTAN

N. 14 – TERUNTUM 1. SIM CHON SIANG PKR
2. CHANG HONG SEONG BN
N. 15 – TANJUNG LUMPUR 1. ROSLI BIN ABDUL JABAR PAS
2. T. ZULKIFLY BIN T. AHMAD BN
N. 16 – INDERAPURA 1. SHAFIK FAUZAN BIN SHARIF BN
2. SYED MOHAMAD ANIS BIN SYED HUSAIN PAS

P. 084 – PAYA BESAR

N. 17 – SUNGAI LEMBING 1. SULAIMAN BIN MD DERUS PAS
2. MD SOHAIMI BIN MOHAMED SHAH BN
N. 18 – LEPAR 1. MOHD SHOHAIMI BIN JUSOH BN
2. JEFRI JAAFAR BIN TUKEMIN PKR
3. KAMARZAMAN BIN MOHAMED YUNUS BEBAS
N. 19 – PANCHING 1. MOHD ZAILI BIN BESAR BN
2. YUSOF BIN EMBONG PAS

P. 085 – PEKAN

N. 20 – PULAU MANIS 1. OTHMAN BIN BAKAR PAS
2. KHAIRUDDIN BIN MAHMUD BN
N. 21 – PERAMU JAYA 1. SYED MOHAMMAD FAIZ BIN SYED AZEMMANT BEBAS
2. SH. MOHMED PUZI BIN SH. ALI BN
3. ABU KASSIM BIN MANAF PAS
N. 22 – BEBAR 1. MOHAMMAD FAKHRUDDIN BIN MOHD ARIFF BN
2. MOHD JAFRI BIN AB. RASHID PKR
N. 23 – CHINI 1. ABU BAKAR BIN HARUN BN
2. SITARUNISAH BINTI AB KADIR PKR

P. 086 – MARAN

N. 24 – LUIT 1. NURHIDAYAH BINTI MOHAMAD SHAHAIMI BN
2. KHAIRUL NIZAM BIN ABDUL MAJID BEBAS
3. M SHAHRUL NIZAM BIN ABDUL HALIFF PAS
N. 25 – KUALA SENTUL 1. MOHAMAD RAZALI BIN ITHNAIN PKR
2. SHAHANIZA BT SHAMSUDDIN BN
N. 26 – CHENOR 1. HASENAN BIN HARON PAS
2. MOHAMED ARIFIN BIN AWANG ISMAIL BN

P. 087 – KUALA KRAU

N. 27 – JENDERAK 1. PARIRUD-DIN BIN MUHAMED AMIN BEBAS
2. SULAIMAN @ SUHAIMI BIN SAID PKR
3. MOHAMED BIN JAAFAR BN
N. 28 – KERDAU 1. KAMAL BIN ASHAARI PAS
2. SYED IBRAHIM BIN SYED AHMAD BN
N. 29 – JENGKA 1. WAN SALMAN BIN ISMAIL BN
2. TUAN IBHARIM BIN TUAN MAN PAS

P. 088 – TEMERLOH

N. 30 – MENTAKAB 1. TENGKU ZULPURI SHAH BIN RAJA PUJI DAP
2. CHUAH BOON SEONG BN
N. 31 – LANCHANG 1. AHMAD NIZAM BIN HAMID PKR
2. MOHD SHARKAR BIN SHAMSUDIN BN
N. 32 – KUALA SEMANTAN 1. SYED HAMID BIN SYED MOHAMED PAS
2. MOHAMMAD ANUAR BIN MOHD. YUNUS BN

P. 089 – BENTONG

N. 33 – BILUT 1. LEONG KIM SOON BN
2. CHOW YU HUI DAP
N. 34 – KETARI 1. LEE CHIN CHEN DAP
2. WOONG CHOO YAK BN
N. 35 – SABAI 1. KAMACHE A/P A DORAY RAJOO DAP
2. GOONASAKAREN A/L RAMAN BN
N. 36 – PELANGAI 1. ABDUL HAMID BIN BAHATIM PAS
2. ADNAN BIN YAAKOB BN

P. 090 – BERA

N. 37 – GUAI 1. NOROLAZALI BIN SULAIMAN BN
2. MUSANIFF BIN AB. RAHMAN PAS
N. 38 – TRIANG 1. LEONG YU MAN DAP
2. TAN TIN LOON BN
N. 39 – KEMAYAN 1. MANOLAN BIN MOHAMAD PKR
2. MOHD FADIL BIN OSMAN BN

P. 091 – ROMPIN

N. 40 – BUKIT IBAM 1. SUKRI BIN AHMAD PAS
2. WAN KADRI BIN WAN MAHUSAIN BN
3. IENAN B KASSIM BEBAS
N. 41 – MUADZAM SHAH 1. MAZNAH BINTI MAZLAN BN
2. MUHAMAD NORDIN BIN PA’WAN CHIK PKR
N. 42 – TIOMAN 1. MOHD JOHARI BIN HUSSAIN BN
2. MOHD FADZLI BIN MOHD RAMLY PAS
3. MOHD ZOLFAKAR BIN TAIB BEBAS

.

8.  SELANGOR


P. 092 – SABAK BERNAM

N. 01 – SUNGAI AIR TAWAR 1. WAHID BIN RAIS PAS
2. KAMAROL ZAKI BIN HAJI ABDUL MALIK BN
N. 02 – SABAK 1. ABDUL HALIM BIN UDIN BN
2. SALLEHEN BIN MUKHYI PAS

P. 093 – SUNGAI BESAR

N. 03 – SUNGAI PANJANG 1. BUDIMAN BIN MOHD ZOHDI BN
2. MOHD FADZIN BIN TASLIMIN PAS
N. 04 – SEKINCHAN 1. KEK SENG HOOI BN
2. NG SUEE LIM DAP

P. 094 – HULU SELANGOR

N. 05 – HULU BERNAM 1. MUHAMAD IDRIS BIN AHMAD PAS
2. ROSNI BINTI SOHAR BN
N. 06 – KUALA KUBU BAHARU 1. NADARAJAH A/L SUPRAMANIAM BEBAS
2. PRITPAL SINGH A/L MENDER SINGH BEBAS
3. OOI HUI WEN @ JESSIE OOI BN
4. YOONG THAM FOOK BEBAS
5. LEE KEE HIONG DAP
N. 07 – BATANG KALI 1. RAMACHANDRAN A/L KANDASAMY PKR
2. MUSTAPA KAMAL BIN SAPINGI BEBAS
3. MUSTAF BIN TALIB BEBAS
4. MAT NADZARI BIN AHMAD DAHLAN BN

P. 095 – TANJONG KARANG

N. 08 – SUNGAI BURONG 1. MOHAMAD JUDI BIN SARJO PAS
2. MOHD SHAMSUDIN BIN LIAS BN
N. 09 – PERMATANG 1. MOHD YAHYA BIN MAT SAHRI PKR
2. SULAIMAN BIN HAJI ABDUL RAZAK BN
3. LOW TAN BEBAS

P. 096 – KUALA SELANGOR

N. 10 – BUKIT MELAWATI 1. JAKIRAN BIN JACOMAH BN
2. MANIKAVASAGAM A/L SUNDARAM PKR
N. 11 – IJOK 1. PARTHIBAN A/L KARUPPIAH BN
2. IDRIS BIN AHMAD PKR
N. 12 – JERAM 1. AMIRUDDIN BIN SETRO BN
2. MUHMMAD RASHID BIN MUHMMAD KASSIM PAS

P. 097 – SELAYANG

N. 13 – KUANG 1. ABDUL SHUKUR BIN IDRUS BN
2. ZAHARIMAN BIN ABD LATIP BEBAS
3. TENKU MARAZIYAH BINTI TENKU SULAIMAN PKR
N. 14 – RAWANG 1. LEE LI YEW BN
2. GAN PEI NEI PKR
N. 15 – TAMAN TEMPLER 1. ROSLAN BIN BASARUDDIN BEBAS
2. ZAIDY BIN ABDUL TALIB PAS
3. SUBAHAN BIN KAMAL BN

P. 098 – GOMBAK

N. 16 – BATU CAVES 1. RAWISANDRAN A/L NARAYANAN BN
2. AMIRUDIN BIN SHARI PKR
3. SUMAN A/L GOPAL BEBAS
N. 17 – GOMBAK SETIA 1. HASBULLAH BIN MOHD RIDZWAN PAS
2. SAID ANUAR BIN SAID AHMAD BN
N. 18 – HULU KELANG 1. SAARI BIN SUNGIB PAS
2. ABDUL RAHIM BIN PANDAK KAMARUDIN BN

P. 099 – AMPANG

N. 19 – BUKIT ANTARABANGSA 1. MOHAMAD NADZIM BIN IBRAHIM BN
2. MOHAMED AZMIN BIN ALI PKR
N. 20 – LEMBAH JAYA 1. KHASIM BIN ABDUL AZIZ PAS
2. BADERISHAM BIN JOLLY BN

P. 100 – PANDAN

N. 21 – CHEMPAKA 1. MUHAMMAD FAIZAL BIN SUFAR BN
2. ISKANDAR BIN ABDUL SAMAD PAS
N. 22 – TERATAI 1. LIM AH CHAI BEBAS
2. LIEW POK BOON BN
3. CHIN KOK KEONG BEBAS
4. TIEW WAY KENG DAP
5. LEE YING HA BEBAS

P. 101 – HULU LANGAT

N. 23 – DUSUN TUA 1. ISMAIL BIN SANI BN
2. RAZALY BIN HASSAN PAS
N. 24 – SEMENYIH 1. ARUTCHELVAN A/L SUBRAMANIAMS PSM
2. JOHAN BIN ABD AZIZ BN
3. HAMIDI BIN A. HASAN PKR
N. 25 – KAJANG 1. LEE BAN SENG BN
2. MOHD KHALID BIN KASSIM BEBAS
3. MOHAMAD BIN ISMAIL BERJASA
4. ONG YAN FOO BEBAS
5. IR. MOHD IWAN JEFRY BIN ABDUL MAJID BEBAS
6. LEE CHIN CHEH PKR

P. 102 – SERDANG

N. 26 – BANGI 1. MOHD SHAFIE BIN NGAH PAS
2. MOHD ZAIDI BIN MD ZAIN @ ZAKARIA BN
N. 27 – BALAKONG 1. LAI KWONG CHOY BN
2. LEE AH SENG BEBAS
3. NG TIEN CHEE DAP
N. 28 – SERI KEMBANGAN 1. EAN YONG HIAN WAH DAP
2. CHIN TOONG KANG BN

P. 103 – PUCHONG

N. 29 – SERI SERDANG 1. NOOR HANIM BINTI ISMAIL PAS
2. MOHAMAD YUSOF BIN MOHAMED YASSIN BN
N. 30 – KINRARA 1. NG SZE HAN DAP
2. WONG HOCK AUN BN

P. 104 – KELANA JAYA

N. 31 – SUBANG JAYA 1. GAN MENG FOO BN
2. YEOH TSEOW SUAN DAP
N. 32 – SERI SETIA 1. NIK NAZMI BIN NIK AHMAD PKR
2. ABDUL HALIM BIN SAMAD BN

P. 105 – PETALING JAYA SELATAN

N. 33 – TAMAN MEDAN 1. HANIZA BINTI MOHAMED TALHA PKR
2. AB WAHAB BIN IBRAHIM BN
3. JOHAN BIN ASIK KITA
4. KAMARUL JAMAN BIN SEENI MOHIDEEN BEBAS
5. MUHAMMAD ZARQASYI BIN ZULKARNAIN BEBAS
N. 34 – BUKIT GASING 1. JUAN SEI CHANG BN
2. RAJIV A/L RISHYAKARAN DAP
3. MAK KHUIN WENG BEBAS
4. LEE CHUNG HSIN, SIMON BEBAS

P. 106 – PETALING JAYA UTARA

N. 35 – KAMPUNG TUNKU 1. LAU WENG SAN DAP
2. CHONG SENG FOO BN
N. 36 – DAMANSARA UTAMA 1. LIEW WEI BENG BEBAS
2. LIM CHOON KIN BN
3. YEO BEE YIN DAP

P. 107 – SUBANG

N. 37 – BUKIT LANJAN 1. WONG KEAT PING PKR
2. CHONG TUCK CHIEW BN
N. 38 – PAYA JARAS 1. MOHD KHAIRUDDIN BIN OTHMAN PAS
2. MUHAMMAD BUSHRO BIN MAT JOHOR BN
N. 39 – KOTA DAMANSARA 1. EDROS BIN ABDULLAH BEBAS
2. SUPPIAH A/L ANANDAN BEBAS
3. MOHD NASIR BIN HASHIM PKR
4. RIDZUAN BIN ISMAIL PAS
5. HALIMATON SAADIAH BINTI BOHAN BN
6. HALMI BIN OMAR BEBAS

P. 108 – SHAH ALAM

N. 40 – KOTA ANGGERIK 1. MOHD YUSOF BIN DIN BN
2. YAAKOB BIN SAPARI PKR
3. ERIQ FAISAL BIN RUSLI BEBAS
N. 41 – BATU TIGA 1. RODZIAH BINTI ISMAIL PKR
2. AHMAD NAWAWI BIN M.ZIN BN
3. MOHD UZI BIN CHE HUSSIN BEBAS

P. 109 – KAPAR

N. 42 – MERU 1. SUKAIMAN BIN AHMAD BN
2. ABD RANI BIN OSMAN PAS
N. 43 – SEMENTA 1. DAROYAH BINTI ALWI PKR
2. MD GHAZALI BIN MD AMIN BN
3. THURAISINGAM A/L SUBBRAYAN BEBAS
N. 44 – SUNGAI PINANG 1. TENG CHANG KHIM DAP
2. LEE SIEW CHEE BN
N. 45 – SELAT KLANG 1. HALIMAH ALI PAS
2. FAISAL BIN YAHYA BN

P. 110 – KLANG

N. 46 – PELABUHAN KLANG 1. NASARRUDDIN BIN M ZIN BN
2. ABD KHALID BIN IBRAHIM PKR
N. 47 – PANDAMARAN 1. HAMZAH BIN LAMIN BEBAS
2. TAN POK SHYONG DAP
3. CHING EU BOON BN
4. DELIGANNU A/L ALLAGAN BEBAS
N. 48 – KOTA ALAM SHAH 1. PANNERSELVAM A/L G. LETCHUMANAN BEBAS
2. LOO HOK CHAI BEBAS
3. MAGLIN DENNIS D’CRUZ BN
4. GANABATIRAU A/L VERAMAN DAP

P. 111 – KOTA RAJA

N. 49 – SERI ANDALAS 1. XAVIER JAYAKUMAR A/L ARULANANDAM PKR
2. KOTTAPPAN A/L SUPPAIAH BEBAS
3. HANAFIAH BIN HUSIN BEBAS
4. MOHAN A/L THANGARASU BN
5. UTHAYAKUMAR A/L PONNUSAMY BEBAS
N. 50 – SRI MUDA 1. MOHD ABDUL RAOF BIN MOKHTAR BN
2. MAT SHUHAIMI BIN SHAFIEI PKR
3. DATO’ RAMASWREE A/P DURAISAMY BEBAS

P. 112 – KUALA LANGAT

N. 51 – SIJANGKANG 1. AHMAD YUNUS BIN HAIRI PAS
2. ZURIHAN BIN YUSOP BN
N. 52 – TELUK DATUK 1. LOH CHEE HENG DAP
2. TAN CHENG CHAI BN
3. HAMZAH BIN ABU BAKAR BEBAS
N. 53 – MORIB 1. HASNUL BIN BAHARUDDIN PAS
2. HASIMAN BIN SIDOM BN

P. 113 – SEPANG

N. 54 – TANJONG SEPAT 1. MUVENTEN A/L MUNUSAMY BEBAS
2. MOHD HASLIN BIN HASSAN PAS
3. NISMAN BIN YUSOF BN
N. 55 – DENGKIL 1. SHAHRUM BIN MOHD SHARIF BN
2. BORHAN BIN AMAN SHAH PKR
3. AZMI BIN OTHMAN KITA
N. 56 – SUNGAI PELEK 1. LAI NYUK LAN DAP
2. AB MANAP BIN SAHARDIN BEBAS
3. ZAKARIA BIN MOHD MUKHTAR KITA
4. NG CHOK SIN

9.  NEGERI SEMBILAN


P. 126 – JELEBU

N. 01 – CHENNAH 1. SIOW FOO WEN BN
2. LOKE SIEW FOOK DAP
N. 02 – PERTANG 1. JALALUDDIN BIN ALIAS BN
2. MUHAMAD SYAMWILL BIN MERTADZA PKR
N. 03 – SUNGAI LUI 1. NOR ANIF BIN SELAMAT PAS
2. MOHD. RAZI BIN MOHD. ALI BN
N. 04 – KLAWANG 1. ROSLI BIN YAAKOP PAS
2. YUNUS BIN RAHMAT BN

P. 127 – JEMPOL

N. 05 – SERTING 1. ABD RAHMAN BIN RAMLI PAS
2. SHAMSHULKAHAR MOHD DELI BN
N. 06 – PALONG 1. LILAH BIN YASIN BN
2. REBIN BIN BIRHAM PKR
N. 07 – JERAM PADANG 1. MAZAVAN A/L A RAMAN NAIR BEBAS
2. MANICKAM A/L LETCHUMAN BN
3. KUMAR A/L THURAISINGHAM PKR
4. ZAILANI BIN ZAKARIA BEBAS
N. 08 – BAHAU 1. CHEW SEH YONG DAP
2. YEE MEE FAA BN

P. 128 – SEREMBAN

N. 09 – LENGGENG 1. ZULKEFLY MOHAMAD BIN OMAR PAS
2. ZULKIFLI BIN ABDULLAH BEBAS
3. ISHAK BIN ISMAIL BN
N. 10 – NILAI 1. S. KARUPIAH @ RAJASHEGHER A/L K. SITHAMBAM BEBAS
2. AHMAD KAMARULZAMAN BIN ABU BEBAS
3. GAN CHEE BIOW BN
4. ARUL KUMAR A/L JAMBUNATHAN DAP
N. 11 – LOBAK 1. HOW KOK YEW @ HO KOK YEW BN
2. SIOW KIM LEONG DAP
N. 12 – TEMIANG 1. LEE KEE CHONG BN
2. NG CHIN TSAI DAP
N. 13 – SIKAMAT 1. AMINUDDIN BIN HARUN PKR
2. WAN SALWATI BINTI ABDULLAH BN
N. 14 – AMPANGAN 1. KAMARUL BAHARIN ABBAS PKR
2. ABU UBAIDAH BIN HAJI REDZA BN

P. 129 – KUALA PILAH

N. 15 – JUASSEH 1. ROSLI BIN OMAR PKR
2. MOHAMMAD RAZI BIN KAIL BN
N. 16 – SERI MENANTI 1. TENGKU ZAMRAH BINTI TENGKU SULAIMAN PKR
2. ABD SAMAD BIN IBRAHIM BN
3. MD ALI BIN MUSTAFA BEBAS
N. 17 – SENALING 1. ISMAIL BIN LASIM BN
2. ZAHARUDIN BIN OTHMAN PAS
N. 18 – PILAH 1. NORHAYATI BINTI OMAR BN
2. MOHAMAD NAZARUDDIN BIN SABTU PKR
N. 19 – JOHOL 1. NOR AZMAN BIN MOHAMAD PAS
2. ABU SAMAH BIN MAHAT BN

P. 130 – RASAH

N. 20 – LABU 1. MOHD KHAIRIL ANUAR BIN MOHD WAFA PAS
2. HASIM BIN RUSDI BN
N. 21 – BUKIT KEPAYANG 1. WONG OI FOON BN
2. CHA KEE CHIN DAP
3. VIJAIYAN A/L SIVANATHAN BEBAS
N. 22 – RAHANG 1. MARRY JOSEPHINE PRITTAM SINGH DAP
2. WONG PIK MIN BN
N. 23 – MAMBAU 1. YU CHOK TOW BN
2. YAP YEW WENG DAP
N. 24 – SENAWANG 1. CHOONG VEE HING BN
2. KARTHIGESAN A/L SHANMUGAM BEBAS
3. GUNASEKAREN A/L PALASAMY DAP

P. 131 – REMBAU

N. 25 – PAROI 1. MOHD GHAZALI BIN ABD WAHID BN
2. MOHAMAD TAUFEK BIN ABD GHANI PAS
N. 26 – CHEMBONG 1. KAMAROL RIDZUAN BIN MOHD ZAIN PAS
2. ZAIFULBAHRI BIN IDRIS BN
N. 27 – RANTAU 1. MOHAMAD BIN HAJI HASAN BN
2. AISAH BINTI LAMSAH PKR
N. 28 – KOTA 1. GHAZALI BIN MOHD SHOM PAS
2. AWALUDIN BIN SAID BN

P. 132 – TELOK KEMANG

N. 29 – CHUAH 1. LIN CHIN FUI BN
2. CHAI TONG CHAI PKR
N. 30 – LUKUT 1. EAN YONG TIN SIN DAP
2. YEONG SENG WONG BN
N. 31 – BAGAN PINANG 1. TUN HAIRUDIN BIN ABU BAKAR BN
2. RAMLI BIN ISMAIL PAS
N. 32 – LINGGI 1. ABDUL RAHMAN BIN MOHD REDZA BN
2. ROSMAN BIN JONET PKR
N. 33 – PORT DICKSON 1. DANIEL A/L SIMON BEBAS
2. TANALETCHUMY A/L PALANISAMY BN
3. RAVI A/L MUNUSAMY PKR

P. 133 – TAMPIN

N. 34 – GEMAS 1. ABD RAZAK BIN AB SAID BN
2. KARIP BIN MOHD SALLEH PKR
N. 35 – GEMENCHEH 1. MOHD ISAM BIN MOHD ISA BN
2. MOHD NOR BIN YASSIN PAS
N. 36 – REPAH 1. VEERAPAN A/L SUPERAMANIAM DAP
2. YAP SEONG FOOK BN
3. HAJI FADZIL BIN A BAKAR BEBAS

10.  MELAKA


P. 134 – MASJID TANAH

N. 01 – KUALA LINGGI 1. ISMAIL BIN OTHMAN BN
2. JULASAPIYAH BIN KASSIM PAS
N. 02 – TANJUNG BIDARA 1. MD RAWI BIN MAHMUD BN
2. IMRAN BIN ABDUL RAHMAN PAS
N. 03 – AYER LIMAU 1. HAJI AMIRUDIN BIN HAJI YUSOF BN
2. HALIM BIN BACHIK PKR
N. 04 – LENDU 1. SULAIMAN BIN MD ALI BN
2. ASRI BIN SHAIK ABDUL AZIZ PAS
N. 05 – TABOH NANING 1. AB HALIM BIN AB JALIL PAS
2. LATIPAH BINTI OMAR BN

P. 135 – ALOR GAJAH

N. 06 – REMBIA 1. NORPIPAH BINTI ABDOL BN
2. RUSNAH BINTI ALUAI PKR
N. 07 – GADEK 1. ABDULLAH SANI BIN REJAB BEBAS
2. M.S. MAHADEVAN A/L SANACY BN
3. RAJANDRAN A/L GOVINDASAMY PKR
N. 08 – MACHAP 1. LAI MENG CHONG BN
2. GINIE LIM SIEW LIN PKR
3. RAVINTHER A/L SEKARAN KITA
N. 09 – DURIAN TUNGGAL 1. AB WAHAB BIN AB LATIP BN
2. ADLY BIN ZAHARI PAS
N. 10 – ASAHAN 1. ABDUL GHAFAR BIN ATAN BN
2. WONG CHEE CHEW PAS

P. 136 – TANGGA BATU

N. 11 – SUNGAI UDANG 1. ASRI BIN BUANG PKR
2. IDRIS BIN HARON BN
N. 12 – PANTAI KUNDOR 1. MOHD NOOR BIN OMAR PAS
2. AB RAHAMAN BIN AB KARIM BN
N. 13 – PAYA RUMPUT 1. SAZALI BIN MUHD DIN @ MUHAMAD DIN BN
2. TAHA BIN AHMAD PKR
N. 14 – KELEBANG 1. LIOU CHEN KUANG DAP
2. LIM BAN HONG BN

P. 137 – BUKIT KATIL

N. 15 – BACHANG 1. CHUA LIAN CHYE BN
2. LIM JAK WONG DAP
N. 16 – AYER KEROH 1. KHOO POAY TIONG DAP
2. YONG FUN JUAN BN
N. 17 – BUKIT BARU 1. MD KHALID BIN KASSIM PAS
2. KARIM BIN YAACOB BN
N. 18 – AYER MOLEK 1. MD KHAIRI BIN ABD AZIZ PAS
2. MD. YUNOS BIN HUSIN BN

P. 138 – KOTA MELAKA

N. 19 – KESIDANG 1. LIM ENG TECK BN
2. CHIN CHOONG SEONG DAP
N. 20 – KOTA LAKSAMANA 1. CHIW TIANG CHAI BN
2. LAI KEUN BAN DAP
3. SIM TONG HIM BEBAS
N. 21 – DUYONG 1. GAN TIAN LOO BN
2. GOH LEONG SAN DAP
N. 22 – BANDAR HILIR 1. TEY KOK KIEW DAP
2. RONALD GAN YONG HOE BN
N. 23 – TELOK MAS 1. HARUN BIN MOHAMED PAS
2. LATIFF BIN TAMBY CHIK BN

P. 139 – JASIN

N. 24 – BEMBAN 1. NG CHOON KOON BN
2. GANDHI RAJAN A/L NALLIAH DAP
N. 25 – RIM 1. AZMI BIN KAMIS PKR
2. GHAZALE BIN MUHAMAD BN
N. 26 – SERKAM 1. ZAIDI BIN ATTAN BN
2. KAMARUDIN BIN SEDIK PAS
N. 27 – MERLIMAU 1. ROSLAN BIN AHMAD BN
2. YUHAIZAD BIN ABDULLAH PAS
N. 28 – SUNGAI RAMBAI 1. HASAN BIN ABD RAHMAN BN
2. KINTAN BINTI MAN PAS

11.  JOHOR


P. 140 – SEGAMAT

N. 01 – BULOH KASAP 1. FIRDAUS BIN MASOD PAS
2. NORSHIDA BINTI IBRAHIM BN
N. 02 – JEMENTAH 1. LEE HONG TEE BN
2. TAN CHEN CHOON DAP

P. 141 – SEKIJANG

N. 03 – PEMANIS 1. LAU CHIN HOON BN
2. NORMALA BINTI SUDIRMAN PAS
N. 04 – KEMELAH 1. NATRAH BINTI ISMAIL PKR
2. AYUB BIN RAHMAT BN

P. 142 – LABIS

N. 05 – TENANG 1. MOHD AZAHAR BIN IBRAHIM BN
2. MD ZIN BIN JOHAR PAS
N. 06 – BEKOK 1. TAN CHONG BN
2. LIM ENG GUAN DAP

P. 143 – PAGOH

N. 07 – BUKIT SERAMPANG 1. ISMAIL BIN MOHAMED BN
2. SAADON BIN ABDULLAH PKR
N. 08 – JORAK 1. NOR HAYATI BINTI BACHOK PAS
2. SHARUDDIN BIN MD SALLEH BN

P. 144 – LEDANG

N. 09 – GAMBIR 1. MOHD ZAN BIN ABU BEBAS
2. YUNUS BIN MUSTAKIM BEBAS
3. M ASOJAN A/L MUNIYANDY BN
4. MAHFODZ BIN MOHAMED PAS
N. 10 – TANGKAK 1. GOH TEE TEE BN
2. EE CHIN LI DAP
N. 11 – SEROM 1. ABD RAZAK BIN MINHAT BN
2. AZMI BIN AHMAD PAS

P. 145 – BAKRI

N. 12 – BENTAYAN 1. FONG SOH LAN BN
2. CHUA WEE BENG DAP
N. 13 – SUNGAI ABONG 1. SHEIKH IBRAHIM BIN SALLEH PAS
2. HARIS BIN SALLEH BN
N. 14 – BUKIT NANING 1. ABDUL AZIZ BIN MUHAMMAD PKR
2. SAIPOLBAHARI BIN SUIB BN
3. MD GHAZALI BIN SALAMUN BEBAS

P. 146 – MUAR

N. 15 – MAHARANI 1. MOHAMMAD BIN TASLIM PAS
2. ZULKHAIRI BIN AHMAD BN
N. 16 – SUNGAI BALANG 1. MALIK BIN MOHAMED DIAH PAS
2. ZAITON BINTI ISMAIL BN

P. 147 – PARIT SULONG

N. 17 – SEMERAH 1. MD YSAHRUDIN BIN KUSNI PKR
2. MOHD ISMAIL BIN ROSLAN BN
N. 18 – SRI MEDAN 1. ZULKURNAIN BIN KAMISAN BN
2. AHMAD ROSDI BIN BAHARI PAS

P. 148 – AYER HITAM

N. 19 – YONG PENG 1. CHEW PECK CHOO DAP
2. LIM KEE MOI BN
N. 20 – SEMARANG 1. SAMSOLBARI BIN JAMALI BN
2. ALLIAR @ ILYAS BIN A.BAKAR PAS

P. 149 – SRI GADING

N. 21 – PARIT YAANI 1. AMINOLHUDA BIN HASSAN PAS
2. TEO YEW CHUAN BN
N. 22 – PARIT RAJA 1. AZIZAH BINTI ZAKARIA BN
2. NOOR KHALIM BIN SAKIB PAS

P. 150 – BATU PAHAT

N. 23 – PENGGARAM 1. KING BAN SIANG BN
2. GAN PECK CHENG DAP
N. 24 – SENGGARANG 1. A. AZIZ BIN ISMAIL BN
2. MOHD RAMLI BIN MD KARI PAS
N. 25 – RENGIT 1. AHMAD KAILANI BIN KOSNIN PAS
2. AYUB BIN JAMIL BN

P. 151 – SIMPANG RENGGAM

N. 26 – MACHAP 1. ABD TAIB BIN ABU BAKAR BN
2. MOHD KHALID BIN SALEKAN PAS
N. 27 – LAYANG-LAYANG 1. MOHD ISHAK BIN SHIR MOHD PKR
2. ABD. MUTALIP BIN ABD. RAHIM BN

P. 152 – KLUANG

N. 28 – MENGKIBOL 1. CHYE KWEE YEOW BN
2. TAN HONG PIN DAP
3. NG LAM HUA BEBAS
N. 29 – MAHKOTA 1. MD. JAIS BIN SARDAY BN
2. KHAIRUL FAIZI BIN AHMAD KAMIL PAS

P. 153 – SEMBRONG

N. 30 – PALOH 1. SHANKER A/L RENGGANATHAN DAP
2. TEOH YAP KUN BN
N. 31 – KAHANG 1. HAMDAN BIN BASIRAN PKR
2. VIDYANANTHAN A/L RAMANADHAN BN

P. 154 – MERSING

N. 32 – ENDAU 1. ABD LATIF BIN BANDI @ NOR SEBANDI BN
2. MOHD AZAM BIN ABD RAZAK PAS
N. 33 – TENGGAROH 1. RAVEN KUMAR A/L KRISHNASAMY BN
2. MURUGAN A/L MUTHU SAMY PKR

P. 155 – TENGGARA

N. 34 – PANTI 1. AZLISHAM BIN AZAHAR PAS
2. MOHD ANNUAR BIN MOHD SALLEH PKR
3. BADERI BIN DASUKI BN
N. 35 – PASIR RAJA 1. MOHD NAZARI BIN MOKHTAR PAS
2. ADHAM BIN BABA BN

P. 156 – KOTA TINGGI

N. 36 – SEDILI 1. ABD KADIR BIN SAINUDIN PKR
2. RASMAN BIN ITHNAIN BN
N. 37 – JOHOR LAMA 1. ASIAH BINTI MD ARIFF BN
2. KAMALDIN BIN TAHIR PAS

P. 157 – PENGERANG

N. 38 – PENAWAR 1. HAMIMAH BINTI MANSOR BN
2. ANIS AFIDA BINTI MOHD AZLI PAS
N. 39 – TANJONG SURAT 1. SYED SIS BIN A.RAHMAN BN
2. HASNUL BIN AHMAD PKR

P. 158 – TEBRAU

N. 40 – TIRAM 1. MAULIZAN BIN BUJANG BN
2. KUMUTHA A/P RAHMAN PAS
N. 41 – PUTERI WANGSA 1. RAVINDARAN A/L DORAISAMY BEBAS
2. ABDULLAH BIN HUSIN PAS
3. SOORIANARAYANAN A/L MUNIANDY BN

P. 159 – PASIR GUDANG

N. 42 – JOHOR JAYA 1. TAN CHER PUK BN
2. HONG ENG WAH BEBAS
3. LIOW CAI TUNG DAP
N. 43 – PERMAS 1. MOHAMED KHALED BIN NORDIN BN
2. SYED OTHMAN BIN ABDULLAH PAS

P. 160 – JOHOR BAHRU

N. 44 – TANJONG PUTERI 1. MOHD SALLEH BIN AHMAD PKR
2. ADAM BIN SUMIRU BN
N. 45 – STULANG 1. CHEN KAH ENG DAP
2. CHONG CHEE SIONG BN

P. 161 – PULAI

N. 46 – PENGKALAN RINTING 1. CHEO YEE HOW DAP
2. CHANG MEI KEE BN
N. 47 – KEMPAS 1. SUHAIZAN BIN KAIAT PAS
2. TENGKU PUTRA HARON AMINURRASHID B TAN SRI TENGKU HAMID JUMAT BN

P. 162 – GELANG PATAH

N. 48 – SKUDAI 1. LIANG AH CHY BN
2. BOO CHENG HAU DAP
N. 49 – NUSA JAYA 1. SALAHUDDIN BIN AYUB PAS
2. ZAINI BIN ABU BAKAR BN

P. 163 – KULAI

N. 50 – BUKIT PERMAI 1. ALI MAZAT BIN SALLEH BN
2. MAZLAN BIN ALIMAN PAS
N. 51 – BUKIT BATU 1. CHEONG CHIN LIANG BN
2. JIMMY PUAH WEE TSE PKR
3. SURENDIRAN A/L KUPPAYAH BEBAS
N. 52 – SENAI 1. TANG NAI SOON BN
2. WONG SHU QI DAP

P. 164 – PONTIAN

N. 53 – BENUT 1. SAROBO BIN PONOH PAS
2. HASNI BIN MOHAMMAD BN
N. 54 – PULAI SEBATANG 1. TEE SIEW KIONG BN
2. UNGKU MOHD NOOR BIN UNGKU MAHMOOD PAS

P. 165 – TANJONG PIAI

N. 55 – PEKAN NENAS 1. WONG YOU FONG BN
2. YEO TUNG SIONG DAP
N. 56 – KUKUP 1. GHAZALEY BIN AYIUB PAS
2. SUHAIMI BIN SALLEH BN

 

12.  SABAH


P. 167 – KUDAT

N. 01 – BANGGI 1. ABD MIJUL BIN UNAINI BN
2. MURSALIM BIN TANJUL BEBAS
3. JAE-LY BIN MEDONG SAPP
4. DATU ABDUL RAZAK BIN DATU ABDUL SALAM PKR
5. DATU MOHD ARIFIN BIN DATU ABDUL SALAM STAR
N. 02 – TANJONG KAPOR 1. ZAINAL BIN NASIRUDDIN BERSAMA
2. ALEXANDRA @ ALEXANDER ANTHONY BEBAS
3. HENDIRI @ HENDRY BIN MINAR STAR
4. TSEN HENG CHONG @ PETER TSEN SAPP
5. TEO CHEE KANG BN
6. CHIN CHUNG KUI @ WILLIAM CHIN PKR
N. 03 – PITAS 1. JOHNES @ ONIS BIN PIUT SAPP
2. AWANG LATIP BIN ABDUL SALAM KITA
3. MAKLIN BIN MASIAU STAR
4. DATUK BOLKIAH BIN ISMAIL BN
5. DAUSIEH BINTI QUECK @ PARAMAN PAS

P. 168 – KOTA MARUDU

N. 04 – MATUNGGONG 1. SARAPIN BIN MAGANA BN
2. RICHARD BIN JIUN SAPP
3. MARUNSAI BIN DAWAI STAR
4. JELIN BIN DASANAP @ JELANI BIN HAMDAN PKR
5. JOLIUS BIN MAJAWAI BEBAS
N. 05 – TANDEK 1. ANDONNY PILIT @ ANTHONY BIRI MANDIAU PKR
2. JEBON JANAUN STAR
3. YAPOLAI BIN KUNDAPIT @ HENRY SAPP
4. LASIAH BARANTING @ ANITA BN

P. 169 – KOTA BELUD

N. 06 – TEMPASUK 1. ABDUL MALIK BIN MOHED SAPP
2. LAIMAN BIN IKIN PAS
3. SUWAH BIN BULEH @ BULLEH STAR
4. DATUK MUSBAH BIN JAMLI BN
N. 07 – KADAMAIAN 1. TIMBON @ HERBERT BIN LAGADAN BN
2. UKOH @ JEREMMY BIN MALAJAD @ MALAZAD PKR
3. RUBBIN BIN GURIBAH STAR
4. PETER MARAJIN @ PETER MARAZING SAPP
N. 08 – USUKAN 1. DATUK MD SALLEH MD SAID BN
2. BAKHRUDDIN BIN ISMAIL STAR
3. MUSTAPHA @ MOHD YUNUS BIN SAKMUD PKR

P. 170 – TUARAN

N. 09 – TAMPARULI 1. MOJILIP BIN BUMBURING @ WILFRED PKR
2. LINGGU @ EDWARD BIN BUKUT STAR
3. STEPHAN BIN GAIMIN SAPP
4. JAMES ONGKILI JR. BEBAS
5. JAHID @ NOORDIN BIN JAHIM BN
N. 10 – SULAMAN 1. DATUK HAJIJI BIN HAJI NOOR BN
2. DAVID BIN OROK STAR
3. ARIFIN BIN HARITH BEBAS
4. GULABDIN @ GHULABDIN BIN ENJIH PKR
5. ALI AKBAR BIN KAWI BEBAS
N. 11 – KIULU 1. TINDIL BIN GONSOBIL @ SINDIN SAPP
2. JOHN BIN HUSSEIN BEBAS
3. RHODES BIN PANILAU PKR
4. TERENCE SINTI STAR
5. JONISTON BIN LUMAI @ BANGKUAI BN

P. 171 – SEPANGGAR

N. 12 – KARAMBUNAI 1. MUALI BIN ACHING PKR
2. AG. MAIDIN BIN AG. APONG BEBAS
3. AZIZ BIN IBRAHIM SAPP
4. RANO BIN SUSULAN BEBAS
5. DATUK JAINAB BINTI AHMAD BN
N. 13 – INANAM 1. ROLAND CHIA MING SHEN PKR
2. ENCHIN BIN MAJIMBUN @ ERIC SAPP
3. JOSEPH BIN PAULUS LANTIP BN

P. 172 – KOTA KINABALU

N. 14 – LIKAS 1. WONG HONG JUN DAP
2. CHIN SHU YING BN
3. YONG TECK LEE SAPP
4. HO CHEONG TSHUN STAR
N. 15 – API-API 1. LIEW CHIN JIN PKR
2. MARCEL JUDE A/L MS JOSEPH BEBAS
3. WONG YIT MING SAPP
4. FELIX CHONG KAT FAH STAR
5. YEE MOH CHAI BN
N. 16 – LUYANG 1. CHIA CHUI KET SAPP
2. SHIM TSHIN NYUK @ AGNES SHIM BN
3. HIEW KING CHEU DAP
4. JAFERY BIN JOMION STAR

P. 173 – PUTATAN

N. 17 – TANJONG ARU 1. YONG OUI FAH BN
2. SALLEH BIN TIASI @ TIASEH STAR
3. HAMID BIN ISMAIL PAS
4. YONG WE KONG SAPP
N. 18 – PETAGAS 1. AWANG AHMAD SAH STAR
2. DATUK YAHYAH @ YAHYA BIN HUSSIN @ AG HUSIN BN
3. MAT YUNIN @ MOHD YUNIN BIN ATIN PKR

P. 174 – PENAMPANG

N. 19 – KAPAYAN 1. KHOO KEOK HAI BN
2. PHILLIP AMONG @ DANIEL DELL FIDELIS STAR
3. EDWIN @ JACK BOSI DAP
4. CHONG PIT FAH SAPP
N. 20 – MOYOG 1. TERRENCE SIAMBUN PKR
2. BERNARD LAWRENCE SOLIBUN STAR
3. DANIM @ ALOYSIUS BIN SIAP SAPP
4. PHILIP BENEDICT LASIMBANG BN

P. 175 – PAPAR

N. 21 – KAWANG 1. KEFLI @ DZULKEFLI BIN SAFAR PKR
2. EDWARD DAGUL SAPP
3. AKOP BIN DAMSAH @ YAKUP BIN DAMSAH STAR
4. DATUK GULAMHAIDAR @ YUSOF BIN KHAN BAHADAR BN
N. 22 – PANTAI MANIS 1. DATUK ABDUL RAHIM BIN ISMAIL BN
2. NORAIZAL BIN MOHD NOOR SAPP
3. FRED BIN GABRIEL PKR
4. BAHARUDIN @ BAHARUDDIN BIN NAYAN STAR

P. 176 – KIMANIS

N. 23 – BONGAWAN 1. MOHAMAD BIN ALAMIN BN
2. AWANG TALIP BIN AWANG BAGUL SAPP
3. TAN SRI IBRAHIM BIN MENUDIN PKR
4. AK ALIUDDIN BIN PG MOHD TAHIR BEBAS
5. ASSIM @ HASSIM BIN MATALI STAR
N. 24 – MEMBAKUT 1. DATUK MOHD ARIFIN BIN MOHD ARIF BN
2. NARAWI @ SINAR BIN AHMAD PKR
3. BANJIMIN ONDOI SAPP
4. JAAPAR BIN AG GADOR STAR

P. 177 – BEAUFORT

N. 25 – KLIAS 1. MOHD SANUSI BIN TARIPIN SAPP
2. ALIAPA BIN OSMAN STAR
3. LAJIM BIN UKIN PKR
4. ISNIN BIN ALIASNIH @ LIASNIH BN
N. 26 – KUALA PENYU 1. JUSBIAN BIN KENNETH BEBAS
2. LIMUS BIN JURY BN
3. JOHAN @ CHRISTOPHER BIN O.T. GHANI PKR
4. INING BIN SINTEN @ ALEXANDER SINTIN STAR
5. HAJI MD. TAJUDDIN BIN HJ. MD. WALLI BEBAS

P. 178 – SIPITANG

N. 27 – LUMADAN 1. ABDUL RAHMAN BIN MD YAKUB PKR
2. JAMAIN BIN SARUDIN SAPP
3. RAPAHI BIN EDRIS BEBAS
4. DATUK KAMARLIN BIN OMBI BN
5. SAUDI BIN SUHAILI BEBAS
6. MOHD JAAFAR BIN IBRAHIM STAR
N. 28 – SINDUMIN 1. HARUNSAH BIN IBRAHIM PKR
2. SEMION @ FRED SEMION BIN SAKAI STAR
3. AMDE @ HAMDI BIN SIDIK SAPP
4. AHMAD BIN BUJANG BN

P. 179 – RANAU

N. 29 – KUNDASANG 1. JAIN SAUTING STAR
2. CLEFTUS STEPHEN SPINE BEBAS
3. SATIOL BIN INDONG PKR
4. JOACHIM GUNSALAM BN
5. JAPIRIL BIN SUHAIMIN SAPP
6. SAM BIN HONDOU BEBAS
N. 30 – KARANAAN 1. DATUK MASIDI BIN MANJUN @ MASDI BN
2. JALIBIN BIN PAIDI STAR
3. MAT JAILI BIN SAMAT BEBAS
4. MUHIDDIN @ MOHD ANAS BIN YUSIN PKR
N. 31 – PAGINATAN 1. YAZID BIN SAHJINAN BEBAS
2. SIRINGAN BIN GUBAT @ ALIANCE BN
3. AMRU BIN ABD KADIR PKR
4. PEDDERIN @ FEDDRIN BIN TULIANG @TULING STAR

P. 180 – KENINGAU

N. 32 – TAMBUNAN 1. JOSEPH PAIRIN KITINGAN BN
2. JUSTIN BIN YONSODING BEBAS
3. WILFRED WIN BIN PONIL PKR
4. NESTOR BIN JOANNES STAR
5. KOH KUI TZE @ FRANCIS KOH KUI TZE BEBAS
N. 33 – BINGKOR 1. RICKY @ ROLAND SEDOMON BEBAS
2. AHMAD SHAH BIN HUSSEIN TAMBAKAU PKR
3. KENNEDY JIE JOHN @ KENN BN
4. GAPARI BIN KATINGAN @ GEOFFREY KITINGAN STAR
N. 34 – LIAWAN 1. DATUK SAPIN @ SAIRIN BIN KARANO @ KARNO BN
2. PAUL BUNSU BIN GITANG @ PAUL GITANG PKR
3. NUSLEH BIN MADARAK BEBAS
4. PAUKET YADILOH @ JAHARI TAHIR SAPP
5. NICHOLAS JAMES GUNTOBON STAR

P. 181 – TENOM

N. 35 – MELALAP 1. RADIN MALLEH BN
2. ROGER BIN STIMIN SAPP
3. NOORITA BINTI SUAL DAP
4. KONG FUI SENG STAR
N. 36 – KEMABONG 1. DATUK RUBIN BIN BALANG BN
2. WILLIAM ENSOR BIN TINGKALOR SAPP
3. TAY JIN KIONG @ ALFRED STAR
4. BIOU BIN SUYAN PKR

P. 182 – PENSIANGAN

N. 37 – SOOK 1. ELLRON BIN ANGIN BN
2. LIBERTY @ ALIBI BIN LOPOG PKR
3. KUSTIN BIN LADI STAR
4. CHONG YU CHEE @ FRANKIE SAPP
5. RUSAYIDI BIN ABDULLAH BEBAS
N. 38 – NABAWAN 1. BOBBEY AH FANG BIN SUAN BN
2. SIDUM BIN MANJIN BERSAMA
3. RAYMOND BIN AHUAR PKR
4. FATIMAH BINTI AGITOR @ MOHD DAUD BEBAS
5. GEORGE ERAM @ GEORGE IRAM STAR

P. 183 – BELURAN

N. 39 – SUGUT 1. ABDUL RAHMAN BIN ATANG BEBAS
2. DATUK JAMES BIN RATIB BN
3. PAGRIOS @ PETRUS BIN ZABANG PKR
4. DATU KAMARUDDIN BIN DATU MUSTAPHA BEBAS
5. MASIAWAN KUNCHING STAR
N. 40 – LABUK 1. METAH @ MICHAEL BIN ASANG BN
2. TANG YUNG HI @ TAN YONG GEE PKR
3. PINUS BIN GONDILI STAR

P. 184 – LIBARAN

N. 41 – GUM-GUM 1. HASSAN BIN HAMI @ HAMID STAR
2. AHMAD THAMRIN @ TAMRIN B. MOHD JAINI PKR
3. DATUK ZAKARIA BIN MOHD. EDRIS @ TUBAU BN
N. 42 – SUNGAI SIBUGA 1. MUSA BIN AMAN BN
2. MOHD ARSHAD BIN ABDUL BEBAS
3. A.M. JAFFAR @ DAMAID BIN JUANA SAPP
4. MOHD ROSLAN BIN YUSSOF STAR
5. IRWANSHAH BIN MUSTAPA PKR

P. 185 – BATU SAPI

N. 43 – SEKONG 1. MUSAH BIN GHANI PKR
2. AHMAD BIN IBRAHIM STAR
3. AWANG @ ABDUL NASIP BIN OTHMAN . SAPP
4. DATU ILAHAN BIN DATU AMILBANGSA BEBAS
5. DATUK SAMSUDIN BIN YAHYA BN
N. 44 – KARAMUNTING 1. CHONG KET KIUN DAP
2. YONG VUI MIN SAPP
3. CHARLES O PANG SU PIN BN

P. 186 – SANDAKAN

N. 45 – ELOPURA 1. LIAU FOOK KONG SAPP
2. AU KAM WAH BN
3. HIEW VUN ZIN DAP
N. 46 – TANJONG PAPAT 1. POON MING FUNG DAP
2. YONG CHIE MAN @ YU CHIE MAN SAPP
3. TAN SHU KIAH BN

P. 187 – KINABATANGAN

N. 47 – KUAMUT 1. MUSTAPA BIN DATU TAMBUYONG PKR
2. EDWARD PODOK STAR
3. MASIUNG BIN BANAH BN
N. 48 – SUKAU 1. DATUK SADDI BIN ABDU RAHMAN BN
2. APRIN BIN MUSIN SAPP
3. AHDAH BIN SULAIMAN PAS
4. JUHORI BIN PARITAI STAR

P. 188 – SILAM

N. 49 – TUNGKU 1. TSEN YUN FAH @ MOHD. AZLAN TSEN ABDULLAH BEBAS
2. DATO SHUAIB BIN DATO MUTALIB SAPP
3. DATUK MOHD SUHAILI BIN SAID BN
4. JOHANI BIN ABD HALIM PKR
5. JOHAN BIN NUL STAR
N. 50 – LAHAD DATU 1. ALIANDU BIN ENJIL SAPP
2. DATO’ MOHAMMAD YUSOF BIN APDAL BN
3. HAMID AWONG @ ABDUL HAMID AWONG PKR
4. ARIFFIN BIN HAMID @ ALFA HAMID STAR
N. 51 – KUNAK 1. ABD SATTAL BIN SHAFIEE BEBAS
2. HUSSEIN BIN IBNU HASSAN BEBAS
3. KASMAN BIN KARATE PAS
4. DATUK NILWAN BIN KABANG BN
5. VALENTINE @ RENGERS SEBASTIAN STAR
6. SHARIF SHAMSUDDIN BIN SHARIF SAGAF BEBAS

P. 189 – SEMPORNA

N. 52 – SULABAYAN 1. HASAMAN BIN SAGARAN BERSAMA
2. HUSSEIN BIN MUMAKIL BEBAS
3. DATO’ JAUJAN BIN SAMBAKONG BN
4. MAMAT BIN BARHANA BEBAS
5. HERMENY BIN MURGAL PKR
6. JULKALANI BIN ABD. RAHMAN BEBAS
7. GHAZALIE B PG. HINDI @ ABDUL GHANI BEBAS
N. 53 – SENALLANG 1. DATU BADARUDDIN BIN TUN DATU HJ MUSTAPHA BEBAS
2. MOHD AMIN BIN ABDUL MEM PKR
3. DATUK NASIR BIN SAKARAN BN
4. ABDUL MANANG BIN HATIB LAWARI @ OSMAN BEBAS
5. AB KARIM BIN TALIP BEBAS
N. 54 – BUGAYA 1. ABDUL HUSSIN BIN KIAMSIN BEBAS
2. ATAL MUHAMMAD BIN K.K ABD MENANG BEBAS
3. RAMLEE BIN MARAHABAN BN
4. ALIMIN BIN BUDIN BEBAS
5. HASAI BIN TUDAI PAS
6. ABDULLAH SANI BIN ABDUL SALLEH BEBAS

P. 190 – TAWAU

N. 55 – BALUNG 1. S. ABAS BIN S. ALI BN
2. ABDUL HAMID SAPP
3. FRANK SALAZAR @ FRANCO PKR
4. MOHD ABDILLAH BIN TIMBASAL BEBAS
N. 56 – APAS 1. TAHIR BIN DAHU SAPP
2. CHOK YIT MIN STAR
3. ALIZAMAN BIN JIJURAHMAN PKR
4. DATUK TAWFIQ BIN ABU BAKAR TITINGAN BN
N. 57 – SRI TANJONG 1. FUNG LEN FUI BN
2. OLIVIA CHONG OI YUN STAR
3. YONG AH POH SAPP
4. CHAN FOONG HIN DAP

P. 191 – KALABAKAN

N. 58 – MEROTAI 1. MOHD BIN MANUKE BEBAS
2. RITA RUDIANSAH BIN ABU BAKAR BEBAS
3. HO SHAU VUI SAPP
4. CHIN CHEE SYN BEBAS
5. PANG YUK MING BN
6. AHMAD BIN DULLAH PAS
N. 59 – TANJONG BATU 1. FATMAWATY BINTI MOHD YUSUF PAS
2. HAMISA BINTI SAMAT BN
N. 60 – SEBATIK 1. MOHAMAD YUSUP BIN LEWAH BEBAS
2. DAUD BIN JALALUDDIN PAS
3. ABD MUIS BIN PICHO BN
4. MOHAMMAD JEFFRY BIN ROSMAN STAR

 

 

Tags:

Comments are closed.